58. Małopolski Wyścig Górski – 2020

17-20 /września 2020 = 390 km

Prolog (17/09)  KRAKÓW SREBRNA GÓRA  1,4 km   25,116 km/h  LIDER BROŻYNA

1 BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 0:02:52
2 FINKST Tilen LJUBLJANA GUSTO SANTIC +2
3 ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM +3
4 REPA Vojtech TOPFOREX-LAPIERRE +3
5 JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM +3
6 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM +4
7 ABRAHAMSEN Jonas UNO-X PRO CYCLING TEAM +5
8 OVETT Freddy ISRAEL CYCLING ACADEMY +5
9 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM +6
10 TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM +6

1. Etap (18/09)  WIELICZKA – MYŚLENICE GÓRA CHEŁM  116 km  40,662 km/h  LIDER ANIOŁKOWSKI

1 ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 2:51:10
2 BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM
3 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM
4 REPA Vojtech TOPFOREX-LAPIERRE
5 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW
6 JUNTUNEN Anti Jussi TARTU 2024/BALTICCHAINCYCLING +13
7 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM +13
8 HONSA Frantisek TOPFOREX-LAPIERRE +13
9 PERRY Benjamin ISRAEL CYCLING ACADEMY +13
10 PATERCKI Maciej WIBATECH MERX WROCŁAW +13

2. Etap (19/09)  NIEPOŁOMICE – NOWY TARG  142 km   41,487 km/h   LIDER ANIOŁKOWSKI

1 ABRAHAMSEN Jonas UNO-X PRO CYCLING TEAM 3:25:22
2 BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX WROCŁA
3 ZUBER Adam MAZOWSZE SERCE POLSKI
4 ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM +4
5 RUBENIS Pauls TARTU 2024/BALTICCHAINCYCLING +4
6 JUNTUNEN Anti Jussi TARTU 2024/BALTICCHAINCYCLING +4
7 PAJUR Markus TARTU 2024/BALTICCHAINCYCLING +4
8 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX WROCŁAW +4
9 BEN MOSHE Yuval ISRAEL CYCLING ACADEMY +4
10 JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM +4

3. Etap (20/09)  CHOCHOŁOWSKIE TERMY – STARY SĄCZ PRZEHYBA  131 km   42,571 km/h

1 TRAEEN Torstein UNO-X PRO CYCLING TEAM 3:04:38
2 REPA Vojtech TOPFOREX LAPIERRE +11
3 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW +55
4 BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM +1:08
5 PRONSKIY Daniil VINO ASTANA MOTORS +1:13
6 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM +1:18
7 DEELSTRA Huub SENSA-KVK CYCLINGTEAM +1:25
8 ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM +1:31
9 HONSA Frantisek TOPFOREX LAPIERRE +1:40
10 PĘKALA Piotr CCC DEVELOPMENT TEAM +1:40

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA   390 km  41,486 km/h

1 REPA Wojtech TOPFOREX-LAPIERRE 9:24:1
2 TRAEEN Torstein UNO-X PRO CYCLING TEAM +3
3 BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM +54
4 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW +54
5 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS WROCŁAW +1:12
6 ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM +1:16
7 DEELSTRA Huub SENSA-KVK CYCLINGTEAM +1:47
8 HONSA Frantisek TOPFOREX-LAPIERRE +1:56
9 PRONSKIY Daniil VINO ASTANA MOTORS +2:00
10 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM +2:08

 

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1 ABRAHAMSEN Jonas UNO-X PRO CYCLING TEAM 9 pkt
2 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 6 pkt
3 URIANSTAD Martin UNO-X PRO CYCLING TEAM 5 pkt
4 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX WROCŁAW 5 pkt
5 BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX WROCŁAW 5 pkt

 

KLASYFIKACJA MLODZIEŻOWA U-23

1 REPA Wojtech TOPFOREX-LAPIERRE 9:24:14
2 DEELSTRA Huub SENSA-KVK CYCLINGTEAM +1:47
3 HONSA Frantisek TOPFOREX-LAPIERRE +1:56
4 PRONSKIY Daniil VINO ASTANA MOTORS +2:00
5 PĘKALA Piotr CCC DEVELOPMENT TEAM +2:11

 

KLASYFIKACJA SPRINTERSKA

1 BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX WROCŁAW 12 pkt
2 KOROSEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANIC 8 pkt
3 ABRAHAMSEN Jonas UNO-X PRO CYCLING TEAM 7 pkt
4 ARM Rait TARTU 2024/BALTICCHAINCYCLING 6 pkt
5 ŻUBER Adam MAZOWSZE SERCE POLSKI 6 pkt

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 VOSTER ATS TEAM 28:17:01
2 TOPFOREX-LAPIERRE +1:00
3 CCC DEVELOPMENT TEAM +1:24
4 ISRAEL CYCLING ACADEMY +4:24
5 VINO ASTANA MOTORS + 5:02

109 wystartowało, 97 ukończyło, 12 wycofanych

Przewiń do góry