1. Małopolski Wyścig Górski – 1961

29 / września – 1 / października = 351 km

1. Etap (29/09) Kraków – Nowy Sącz 107 km

1  GĘSZKA         Adam  Gwardia Katowice / Katowice 3:05.40
 2  CHTIEJ         Roman  Start Kłodnica   / Opole     ~-~
 3  GAZDA          Stanisław  Start Bielsko    / Katowice    2.15
 4  PIECHACZEK     Andrzej  Ruch Chorzów     / Katowice     ~-~
 5  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice     ~-~
 6  KOWALSKI       Stanisław  Ruch Radzionków  / Katowice     ~-~

2a. Etap (30/09) Nowy Sącz – Zakopane  101 km

1  PIECHACZEK     Andrzej  Ruch Chorzów     / Katowice 3:23.28
 2  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I      44
 3  BŁASZCZYK      Bogdan  LZS Mokrzeszów   / Wrocław     ~-~
 4  BŁAWDZIN       Andrzej  LZS Mazowsze    1.37

2b. Etap (30/09) Nowy Sącz – Rytro 38 km  ind. na czas

1  CHTIEJ         Roman  Start Kłodnica   / Opole 46.03
 2  Gęszka Adam  Gwardia Katowice     8
 3  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I  1.03

3. Etap (1/10) Zakopane – Kraków 105 km

1  CHTIEJ         Roman  Start Kłodnica   / Opole 2:42.05
 2  GĘSZKA         Adam  Gwardia Katowice / Katowice      12
 3  KRÓLIKOWSKI    Aleksander  LZS Mazowsze      15
 4  KRAWCZYK       Tadeusz  LZS Mazowsze     ?
 5  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I     ?
 6  PIECHACZEK     Andrzej  Ruch Chorzów     / Katowice     ?

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 351 km

 1  CHTIEJ         Roman  Start Kłodnica   / Opole 9:11.07
 2  GĘSZKA         Adam  Gwardia Katowice / Katowice    3.32
 3  PIECHACZEK     Andrzej  Ruch Chorzów     / Katowice    3.42
 4  BŁAWDZIN       Andrzej  LZS Mazowsze    6.27
 5  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice    6.58
 6  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I    7.33
 7  BŁASZCZYK      Bogdan  LZS Mokrzeszów   / Wrocław    8.32
 8  BURAK          Zdzisław  Polonia Warszawa   11.01
 9  SZUMLAKOWSKI   Grzegorz  LZS Mokrzeszów   / Wrocław   11.51
 10  KOWALSKI       Stanisław  Ruch Radzionków  / Katowice   14.35

44 wystartowało   35 ukończyło.9 wycofanych

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Katowice 27:47.33
  2. Mazowsze    28:03.28
  3. Wrocław 28:18.01
  4. Kraków I 28:20.59
  5. Opole 28:37.50
  6. Lublin 29:42.39
  7. Kraków Ii 30:22.23
  8. Rzeszów 30:43.00
Przewiń do góry