Program

SHORT PROGRAM

Presentation of the teams – Criterium
(arrival airports – Cracow or Katowice – 80 km)

13.06.2019

13.30 – 14.30 – arrival to Cracow to Hotel Fero Express
14.00 – 15.00 – distribution of the number panels
13.30 – 15.00 – lunch
17.00 – presentation of the teams at Market Squere in Cracow
18.00 – start Criterium “36.Gold Ring of Cracow” at Market Squere (dist. 27 x 700 m)
18.30 – elimination race “36.Gold Ring of Cracow” for the 12 best riders
20.00- 21.00 – dinner in hotel Fero Express

57.Tour of Malopolska

14.06.2019

8.00 – 10.00 – breakfast
9.00 – Cracow – Hotel Fero Express – team managers meeting
12.00 – start to 1-th stage Myślenice – Wieliczka (120 km)
18.00 – 20.00 – dinner in hotel in Cracow

15.06.2019

8.00- 10.00 – breakfast
13.20 – start to 2-nd stage Niepołomice – Nowy Targ (146 km)
18.00 – 20.00 – dinner in hotels in Nowy Targ

16.06.2019

7.00- 9.00 – breakfast
10.00 – start to 3-rd stage Chochołowskie Termy – Stary Sącz Przehyba 1175 m (136 km)
15.00 – 16.00 – dinner in Stary Sącz

 

(Departure airports from Stary Sącz – Cracow 120 km, Katowice 190 km)

 


 

57. MAŁOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI UCI 2.2
57. TOUR OF MALOPOLSKA UCI 2.2

 

PROGRAM MINUTOWY
(TIME SCHEDULE)

 

14 czerwca (piątek) I ETAP
14- th June (Friday) I STAGE

8.00 – 10.00              śniadanie (breakfast)
9:00                        odprawa techniczna (team menagers meeting) Kraków – Hotel Fero Express
– dojazd na start do Myślenic ok. 40 km (transfer to start ca 40 km = 1 hour)
10:50 – 11:40           podpisywanie listy startowej drużynami (signing of the start list by teams)

 

44 km/h     42 km/h     40 km/h

11:50         12:00         11:50            0 km         MYŚLENICE  RYNEK – start honorowy I etapu (oficial start 1-st stage)
12:00         12:00         12:00            0 km        Myślenice Borzęta – start ostry do I etapu (real start to the 1-st stage)
12:18         12:19        12:18           13 km        Dobczyce – premia lotna (sprint premie)
12:31         12:32         12:33           21 km        Raciechowice
12:33         12:35         12:37           23 km       Dąbie
12:40         12:42         12:44          31 km       Szczyrzyc
12:42         12:45        12:48          34 km       Jodłownik – premia lotna (sprint premie)
12:51         12:54         12:57           38 km        Mstów
13:01         13:04         13:07           45 km        Żerosławice
13:10          13:14        13:18           52 km        Komorniki
13:19        13:23             13:27           58 km         Mierzeń
13:22         13:27        13:32            61 km         Stadniki
13:25         13:30        13:35           63 km        Skrzynka
13:30         13:35        13:40           67 km        Dobczyce
13:40        13:45         13:50           74 km        Raciborsko
13:48        13:54         14:00           77 km        Gorzków
13:51        13:57         14:03           82 km         Siercza
14:04        14:10         14:16          89 km        Ochojno – premia górska  (mountain premie)
14:08        14:14         14:20          92 km         Wrząsowice
14:13       14:20        14:27          98 km         Świątniki Górne – premia lotna  (sprint premie)
14:17       14:25          14:33          102 km         Siepraw
14:24       14:31         14:38          105 km        Świątniki Górne – premia górska  (mountain premie)
14:30       14:37         14:45         110 km          Gorzków
14:35       14:46         14:54         116 km          Siercza
14:37        14:47        14:57         119 km          Wieliczka Rynek
14:40       14:50        15:00         120 km         WIELICZKA UL. KOPERNIKA – meta I etapu (finish of the 1-st stage)  premia górska (mountain premie)

15.30 – dekoracja zwycięzców (ceremony) – Rynek Górny

dojazd do hotelu w Krakowie ok. 25 km (transfer to hotel to Cracow ca 25 km)
18:00-20.00           kolacja (dinner)
Jury, Press, Biuro: Myślenice – Biuro Informacji Turystycznej MSiT, Rynek 27
Jury, Press, Biuro: Wieliczka – Centrum Kultury i Turystyki, Rynek Górny 5
Doping Kontrole – Wieliczka – Centrum Kultury i Turystyki, Rynek Górny 5
Hotel Fero Express – Kraków, ul. Bolesława Śmiałego 60, tel. 12 390 09 00

15 czerwca (sobota) – II ETAP 
15- th June (Saturday) – II STAGE

8.00 – 10.00              śniadanie (breakfast)
dojazd na start do Niepołomic ok. 40 km (transfer to start ca 40 km = 40 min)
12:20 – 13:10          podpisywanie listy startowej drużynami (signing of the starting list by teams)

 

40 km/h  42 km/h   44 km/h
13:20       13:20       13:20       0  km     NIEPOŁOMICE ZAMEK– start  do II etapu (start to the 2-nd stage)
13:35       13|34       13:33        11 km      Brzezie
13:53       13:51       13:49        22 km     Gdów
14:05       14:03       14:01        29 km     Gruszów
14:12       14:10       14:08       34 km      Mierzeń
14:20       14:17       14:14       39 km      Raciechowice – premia lotna (sprint premie)
14:22       14:19        14:16       41 km      Dąbie
14:24       14:21        14:18       43 km      Zegartowice
14:30      14:27        14:24     46 km     Góra św. Jana – premia górska (mountain premie)
14:35      14:32        14:29      49 km      Szczyrzyc
14:40      14:36        14:32       52 km      Skrzydlna
14:45      14:40        14:35       56 km      Wierzbanowa
14:57      14:52        14:48       58 km      Kasina Wielka
15:00      14:55        14:50       66 km      Mszana Dolna
15:20      15:14        15:08       80 km      Rabka Zdrój
15:21      15:13        15:12       81 km     przejazd kolejowy nieczynny 2x
15:32     15:26       15:20        88 km     Raba Wyżna – premia lotna (mountain premie)
15:47     15:40       15:33        98 km     Przełęcz Sieniawska – premia górska (mountain premie)
15:50     15:43       15:36      100 km     „Zakopianka”
15:55      15:48       15:41      103 km    Trute
16:02      15:54       15:46      108 km    Ludźmierz
16:10      16:02       15:54      113 km     Maruszyna
16:25      16:16       16:07      122 km     Bańska Wyżna
16:28      16:19       16:10      124 km     Biały Dunajec – zjazd i 2 wąskie mostki!!! (downhill and 2 narrow bridges!!!)
16:31     16:22       16:13      126 km     Szaflary Gorący Potok -premia lotna + specjalna (sprint + special premie)
16:37     16:27       16:17      131 km     Sądel – premia górska (mountain premie)
16:40     16:30       16:20      133 km      Leśnica
16:46     16:36       16:26      137 km     Gronków
17:00     16:50      16:40      146 km     NOWY TARG RYNEK – meta II etapu (finish of the 2-nd stage)

 

dojazd do hoteli  10 – 30 km (transfer to hotels ca 10 – 30 km)
18:00 – 20.00       kolacja (dinner)

 

Jury, Press, Biuro: Niepołomice – Urząd Miasta
Jury, Press, Biuro: Nowy Targ – Ratusz Rynek
Doping Kontrole – Ratusz Rynek

 

16 czerwca (niedziela) – III ETAP
16-th June (Sunday) – III STAGE

7.00 – 8.00              śniadanie (breakfast)
9:00  – 9.50              signing of the starting sheet by teams

 

38 km/h      40 km/h     42 km/
10:00          10:00         10:00          0 km      CHOCHOŁOWSKIE TERMY  –  start do 3 etapu (start to the 3-rd stage)
10.16          10:15          10:14        10 km     Czarny Dunajec – premia lotna (sprint premie)
10:42          10:40          10:38        27 km      Raba Wyżna
10:49          10:47          10:45        34 km      przejazd kolejowy nieczynny 2x
10:56          10:53         10:50         36 km      Rabka Zdrój
11:16          11:13         11:10          49 km      Mszana Dolna
11:19          11:15         11:12          50 km      Mszana Górna
11:24          11:21         11:18          54 km       Łętowe
11:37          11:33          11:29         62 km      Jurków
11:46          11:42         11:37         68 km      Przełącz im. Rydza Śmigłego – premia górska (mountain premie)
11:55          11:51         11:46         74 km       Słopnice
12:06         12:00         11:54         80 km      Słopnice Górne – premia górska (mountain premie)
12:11         12:05          12:00         83 km      Stara Wieś
12:13         12:08          12:03         85 km       Limanowa
12:24        12:17         12:00          92 km      Siekierczyna –   premia górska (mountain premie)
12:37        12:30         12:23          99 km       Łukowica –  premia lotna (sprint premie)
12:40        12:33          12:26         102 km      Świdnik
12:55        12:45         12:35          112 km      Gołkowice
13:00        12:50         12:40        115 km      Stary Sącz  – premia lotna (sprint premie)
13:20        13:10          13:00        128 km      Gaboń
13:45        13:30         13:20        136 km      PRZEHYBA – meta III etapu (finish of the 3-rd stage) – premia górska (mountain premie)

 

15.30         Stary Sącz Rynek – dekoracja zwycięzców II etapu i 57. Małopolskiego Wyścigu Górskiego (ceremony – Market Squere)
15:00 – 16.30 –  obiad – Bar “U Misia” i kąpiel po III etapie Szkoła nr 2, ul. Daszyńskiego 2
dinner – Bar “U Misia”, bath – Szkała nr 2, ul. Daszyńskiego 2

 

START – Jury, Press, Biuro:  Chochołowskie Termy
FINISH – Jury, Press, Biuro:  Stary Sącz – Centrum Informacji Rynek                                                                                                                    
Shower, Doping Controle: Szkoła Nr 2, ul. Daszyńskiego 2

 

Przewiń do góry