L.P Rok ZWYCIĘZCA 2-MIEJSCE 3-MIEJSCE  
1 1961 CHTIEJ Roman GĘSZKA Adam PIECHACZEK Andrzej [więcej]
2 1962 PALKA Antoni BAŚCIK Benedykt SURMINSKI Franciszek [więcej]
3 1963 SURMINSKI Franciszek MAGIERA Jan BAŚCIK Benedykt [więcej]
4 1964 DYLIK Józef WIDERA Zygfryd SZPITALNY Emil [więcej]
5 1965 FORMA Marian KOZŁOWSKI Władysław PALKA Antoni [więcej]
6 1966 POLEWIAK Czesław SZPITALNY Emil ŚWIDERSKI Paweł [więcej]
7 1967 WOŹNIAK Henryk SURMIŃSKI Franciszek PRASEK Tadeusz [więcej]
8 1968 FORMA Marian PALKA Antoni ZAPAŁA Ryszard [więcej]
9 1969 LENGIEWICZ Bogdan NAWROT Marian KOHUT Wiktor [więcej]
10 1970 BAĆKOWSKI Jan BYLICKI Jan SMYRAK Jan [więcej]
11 1971 KRZESZOWIEC Zbigniew KLIMCZAK Szczepan MATUSIAK Wojciech [więcej]
12 1972 BARCIK Edward LIS Lucjan SZOZDA Stanisław [więcej]
13 1973 RZEPKA Jerzy ANDRZEJEWSKI Florian OCHOT Tadeusz [więcej]
14 1974 SZURKOWSKI Ryszard SZOZDA Stanisław HARTNICK Hans-Joachim–NRD [więcej]
15 1975 KOWALSKI Janusz BARCIK Edward MATUSIAK Wojciech [więcej]
16 1976 SZOZDA Stanisław MYTNIK Tadeusz ZAWADA Tadeusz [więcej]
17 1977 SZURKOWSKI Ryszard KOŁOPAJŁO Józef BRZEŹNY Jan [więcej]
18 1978 MYTNIK Tadeusz ANDRZEJEWSKI Florian EBEL Bronisław [więcej]
19 1979 SUJKA Krzysztof SZURKOWSKI Ryszard NOWICKI Mieczysław [więcej]
20 1980 CIEŚLAK Roman MYTNIK Tadeusz SZCZEPKOWSKI Zbigniew [więcej]
21 1981 LANG Czesław KORYCKI Mieczysław KRAŚNIAK Zbigniew [więcej]
22 1982 MUZYKA Jan SZCZEPKOWSKI Zbigniew WODOK Bogdan [więcej]
23 1983 CIEŚLAK Roman KOWALSKI Paweł OLEKSIEWICZ Andrzej [więcej]
24 1984 KRAWCZYK Tadeusz BARTKOWIAK Paweł JAGIEŁA Jerzy [więcej]
25 1985 ALBIN Zbigniew SYPYTKOWSKI Andrzej KAJZER Dariusz [więcej]
26 1986 BARTKOWIAK Paweł JASKUŁA Zenon SYPYTKOWSKI Andrzej [więcej]
27 1987 SYPYTKOWSKI Andrzej KARŁOWICZ Mieczysław FUHRMANN Thilo–NRD [więcej]
28 1988 KRUDYSZ Zdzisław SOBIERAJ Krzysztof GOŁDYN Marian [więcej]
29 1989 PIĄTEK Zbigniew FREJOWSKI Sławomir SKOWRONEK Jan [więcej]
30 1990 MAĆKOWSKI Andrzej SPRUCH Zbigniew PIĄTEK Zbigniew [więcej]
31 1991 BODYK Jacek PIĄTEK Zbigniew ROMANIK Radosław [więcej]
1992 NIEROZEGRANO
1993 NIEROZEGRANO
32 1994 PRZYDZIAŁ Piotr ROMANIK Radosław DROŻDŻ Krzysztof [więcej]
33 1995 BROŻYNA Tomasz NIEMANN Karsten–Niemcy ROMANIK Radosław [więcej]
34 1996 MIERZEJEWSKI Andrzej KŁOCZKO Tomasz GWIAZDOWSKI Grzegorz [więcej]
35 1997 OZOLS Dainis–Łotwa CHMIELEWSKI Piotr SYPYTKOWSKI Andrzej [więcej]
36 1998 PIĄTEK Zbigniew CHMIELEWSKI Piotr ROMANIK Radosław [więcej]
37 1999 BROŻYNA Tomasz ROMANIK Radosław CHMIELEWSKI Piotr [więcej]
38 2000 ROSOLIŃSKI Grzegorz NIEDŹWIECKI Paweł PIĄTEK Zbigniew [więcej]
39 2001 PIĄTEK Zbigniew NAKAZNYJ Aleksiej–Ukraina PRZYDZIAŁ Piotr [więcej]
40 2002 ROMANIK Radosław ZAMANA Cezary PIĄTEK Zbigniew [więcej]
41 2003 ZAMANA Cezary HUZARSKI Bartosz ROMANIK Radosław [więcej]
42 2004 FADRNY Ondrej–Czechy SKIBA Sebastian RADOSZ Robert [więcej]
43 2005 ZAMANA Cezary HUZARSKI Bartosz ROMANIK Radosław [więcej]
44 2006 RUTKIEWICZ Marek MACIEJEWSKI Marek SAPA Marcin [więcej]
45 2007 KOMAR Mateusz ROMANIK Radosław KRUPA Dawid [więcej]
46 2008 SAPA Marcin WITECKI Mariusz FIRSANOV Sergey–Rosja [więcej]
47 2009 DETKO Artur MORAJKO Jacek MRÓZ Mateusz [więcej]
48 2010 MORAJKO Jacek BERTUOLA Alessandro–Włochy TACIAK Mateusz [więcej]
49 2011 MARCZYŃSKI Tomasz RUTKIEWICZ Marek BODNAR Łukasz [więcej]
50 2012 RUTKIEWICZ Marek CIEŚLIK Paweł WITECKI Mariusz [więcej]
51 2013 BODNAR Łukasz CIEŚLIK Paweł HUDECEK Jiri–Czechy [więcej]
52 2014 WERDA Maximilian–Niemcy BERNAS Paweł CIEŚLIK Paweł [więcej]
53 2015 KUMP Marko–Słowenia BUTS Vitaliy–Ukraina HERBEKGRON Martin–Norwegia [więcej]
54 2016 TACIAK Mateusz BRATASHCHUK Andrii-Ukraina NOVAK Damen-Slovenia [więcej]
55 2017 PATERSKI Maciej BERNAS Paweł WILSLY JonesGregaand-Dania [więcej]
56 2018 ANTUNES Amaro-Portugalia CIEŚLIK Paweł BUDIAK Anatolii-Ukraina [więcej]