2. Małopolski Wyścig Górski – 1962

31 / sierpnia – 2 / września = 467 km

1. Etap (31/08) Kraków – Nowy Sącz 147 km

1  CHTIEJ         Jan  Start Kłodnica 4:06.25
 2  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I     ~-~
 3  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I     ~-~
 4  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice    1.41
 5  GĘSZKA         Adam  Gwardia Katowice / Katowice     ~-~
 6  SURMIŃSKI      Franciszek  LZS Prudnik      / Opole     ~-~

2a. Etap (1/09) Nowy Sącz – Nowy Targ  148 km

1  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I 4:20.37
 2  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I ?
 3  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice ?

2b. Etap (1/09) Nowy Sącz – Limanowa  28 km ind. na czas

1  SURMIŃSKI      Franciszek  LZS Prudnik         / Opole 43.39
 2  GŁOWATY        Zbigniew  Włókniarz Niemodlin / Opole    15
 3  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I    21
 4  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I    59
 5  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice  1.56
 6  CHWIENDACZ     Grzegorz  Górnik Mysłowice / Katowice  2.21

3. Etap (2/09) Nowy Targ – Tarnów 144 km

1  MALIK          Franciszek  LZS Tarnów 4:19.20
 2  SZPITALNY      Emil  KS Chełmek      55
 3  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice/ Katowice     ~-~
 4  WADOWSKI       Józef                  / Kraków II     ~-~
 5  GÓRNISZ        Czesław                  / Wrocław     ~-~
 6  PARTYŁA                  / Kraków I     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 467 km

 1  PALKA          Antoni  LZS Oświęcim     / Kraków I 13:32.16
 2  BAŚCIK         Benedykt  LZS Oświęcim     / Kraków I       42
 3  SURMIŃSKI      Franciszek  LZS Prudnik      / Opole     3.04
 4  KACZMARCZYK    Zygmunt  Gwardia Katowice / Katowice     4.05
 5  GŁOWATY        Zbigniew  Włókniarz Niemodlin / Opole     4.14
 6  CHWIENDACZ     Grzegorz  Górnik Mysłowice / Katowice     7.59
 7  GÓRNISZ        Czesław                   / Wrocław    14.00
 8  GAZDA          Kazimierz  Stal Bielsko     / Katowice    14.48
 9  KLUZA          Roman                   / Rzeszów    16.41
 10  NURKOWSKI      Andrzej  Pafawag Wrocław  / Wrocław    17.09

45 wystartowało  22 ukończyło.23 wycofanych

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Katowice
  2. Kraków I
  3. Kraków II
Przewiń do góry