29. Małopolski Wyścig Górski – 1989

7-10 / czerwca = 545 km

1. Etap (7/06) MYŚLENICE – DZIURAKI 11 km na czas

1  PIĄTEK          Zbigniew  Legia Warszawa     16.00
 2  POLANIK         Robert  Gwardia Katowice    26
 3  CZERNYSZOW      Jurij  Kijów    30
 4  SZAFRON         Adam  Gwardia Katowice    32
 5  WOŹNIAK         Jerzy  Baszta Bytów    33
 6  SOBIERAJ        Krzysztof  Agromel Toruń                   38

2. Etap (7/06) MYŚLENICE – MYŚLENICE 123 km

1  WOLAŃSKI        Adam  Legia Warszawa     3:52.22
 2  WOŹNIAK         Jerzy  Baszta Bytów     ~-~
 3  ROSIK           Jerzy  Karb Bobrek Bytom     ~-~
 4  TRZECIAK        Stanisław  Dolmel Wrocław      12
 5  PAŚ             Janusz  Włókniarz Kalisz     ~-~
 6  SZAFRON         Adam  Gwardia Katowice      27

3. Etap (8/06) MYŚLENICE – NOWY SĄCZ 154 km

1  RĘKOSIEWICZ     Roman  Flota Gdynia                    3:52.26
 2  FREJOWSKI       Sławomir  Gwardia Katowice       5
 3  MACIEJKO        Ryszard  Gwardia Katowice      10
 4  PIĄTEK          Zbigniew  Legia Warszawa      15
 5  SKOWRONEK       Jan  Start Lublin     ~-~
 6  OSSOWSKI        Michael  NRD      17

4.ETAP (9/06) KRYNICA – KRYNICA  117 km

1  SOBIERAJ        Krzysztof  Agromel Toruń                3:04.55
 2  MAKUCHOWSKI     Bogdan  Górnik Polkowice       5
 3  GORTATOWSKI     Ryszard  Legia Warszawa                       10
 4  POLANIK         Robert  Gwardia Katowice      15
 5  RADZKI          Tomasz  Karb Bobrek Bytom    1.48
 6  GAŁĄZKA         Piotr  Chrobry Głogów    2.07

5.ETAP (10/06) KRYNICA – SZCZAWNICA  140 km

1  WOŹNIAK        Jerzy  Baszta Bytów 3:28.33
 2  GAŁĄZKA         Piotr  Chrobry Głogów       8
 3  FUHRMANN        Thilo  NRD      19
 4  PIASECKI        Mariusz  Gwardia Katowice      24
 5  SKOWRONEK       Jan  Start Lublin      26
 6  WALENTYN        Mariusz  Romet Bydgoszcz     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 545 km

 1  PIĄTEK          Zbigniew  Legia Warszawa                  13:37.36
 2  FREJOWSKI       Sławomir  Gwardia Katowice             37
 3  SKOWRONEK       Jan  Start Lublin     1.00
 4  RĘKOSIEWICZ     Roman             Flota Gdynia                        1.05
 5  MACIEJKO        Ryszard  Gwardia Katowice     1.39
 6  WOŹNIAK         Jerzy  Baszta Bytów     2.25
 7  OSSOWSKI        Michael  NRD     2.37
 8  LIWIŃSKI        Andrzej  Orzeł Łódź     4.04
 9  KUCHARSKI       Mirosław  Bobrek Karb Bytom                       4.07
 10  ŁABUDZKI        Ireneusz  Kolejarz Częstochowa     4.16

96 wystartowało  64 ukończyło.32 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. WOŹNIAK Jerzy 42 pkt
  2. PIĄTEK Zbigniew 36         
  3. SOBIERAJ Krzysztof 27

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

  1. FREJOWSKI Sławomir 18 pkt
  2. WOLAŃSKI Adam 13         
  3. RĘKOSIEWICZ Roma 13

KLASYFIKACJA AWANSUJĄCYCH

  1. OSSOWSKI Michael 49 miejsc
  2. MOCZODŁOWSKI 40
  3. WALENTYN 38

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Gwardia Katowice 41:04.14
  2. Legia Warszawa 41:21.33
  3. Bobrek Karb Bytom 41:22.19
Przewiń do góry