30. Małopolski Wyścig Górski – 1990

26 – 29 / lipca = 531 km

1. Etap (26/07) MYŚLENICE – CHEŁM 2 km na czas pod górę

1  GANCZAR          Bogumił  Trasa Zielona Góra 4.51
 2  MAĆKOWSKI        Andrzej  Romet Bydgoszcz    3
 3  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce    5
 4  LIWIŃSKI         Andrzej  Orzeł Łódź    6
 5  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra    7
 6  LEMCIO           Artur  Piast Nowa Ruda    8

2. Etap (26/07) MYŚLENICE – MYŚLENICE 117 km

1  SYPYTKOWSKI      Andrzej  GKS Krupiński Suszec 2:52.00
 2  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce ~-~
 3  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra ~-~
 4  MAĆKOWSKI        Andrzej  Romet Bydgoszcz ~-~
 5  CZOPEK           Paweł  Legia Warszawa                  ~-~
 6  FREJOWSKI        Sławomir  Gwardia Katowice ~-~

3. Etap (27/07) MYŚLENICE – KRYNICA 148 km

1  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra 3:38.53
 2  WRONA            Marek  Jelcz Laskowice       5
 3  CZOPEK           Paweł  Legia Warszawa                       10
 4  LEŚNIEWSKI       Marek  Fundacja OZKol.      15
 5  RUDYK            Zbigniew  Jelcz Laskowice     ~-~
 6  MAĆKOWSKI        Andrzej  Romet Bydgoszcz     ~-~

4. Etap (28/07) KRYNICA – KRYNICA 120 km

1  LEŚNIEWSKI       Marek  Fundacja OZKol. 3:01.23
 2  SEREDIUK         Tomasz  Jelcz Laskowice      13
 3  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra    1.58
 4  FREJOWSKI        Sławomir  Gwardia Katowice    2.03
 5  KOSMALA          Grzegorz  ELPIS Lublin     ~-~
 6  MAĆKOWSKI        Andrzej  Romet Bydgoszcz     ~-~

5. Etap (29/07) KRYNICA – GORLICE 144 km

1  FUHRMANN         Thilo      NRD 3:43.39
 2  KORAB            Paweł  Dolmel Wrocław       5
 3  STAFIEJ          Kazimierz  Korona Kielce       10
 4  LEMCIO           Artur  Piast Nowa Ruda      15
 5  MIGDOŁ           Klaudiusz  OZKol.Kielce     ~-~
 6  SETERNUS         Sławomir  GKS Krupiński Suszec     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 531 km

 1  MAĆKOWSKI        Andrzej  Romet Bydgoszcz 13:22.37
 2  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra       27
 3  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce       51
 4  SYPYTKOWSKI      Andrzej  GKS Krupiński Suszec     1.00
 5  CZOPEK           Paweł  Legia Warszawa                      1.09
 6  LEŚNIEWSKI       Marek  Fundacja OZKol.     5.26
 7  SEREDIUK         Tomasz  Jelcz Laskowice     6.17
 8  KORAB            Paweł  Dolmel Wrocław     7.20
 9  WRONA            Marek  Jelcz Laskowice     7.31
 10  LEMCIO           Artur  Piast Nowa Ruda     7.36

98 wystartowało  71 ukończyło.27 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. MAĆKOWSKI Andrzej 45 pkt
  2. LEŚNIEWSKI Marek 28
  3. FREJOWSKI Sławomir 23

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

  1. SPRUCH Zbigniew 26
  2. SYPYTKOWSKI Andrzej 14
  3. LEŚNIEWSKI Marek 14

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Fundacja Odnowa Zabytków Krakowa Kadra 40:09.12
  2. Jelcz Laskowice 27.25
  3. Trasa Zielona Góra 36
Przewiń do góry