32. Małopolski Wyścig Górski „CZASU ” – 1994

11 – 14 / sierpnia = 600 km

1. Etap (11/08) MYŚLENICE – WADOWICE 128 km

1  ROSOLIŃSKI       Grzegorz  PEKAES-Lang Rover-Legia 3:24.43
 2  DROŻDŻ           Krzysztof  WTC-Motorola Warszawa       3
 3  PRZYDZIAŁ        Piotr  Krupiński-Abpol ICC Suszec       6
 4  KOTT             Przemysław  Zibi Kolejarz Częstochowa      15
 5  SCHOLZ           Timo  Niemcy / Lipsk      18
 6  WEBER            Timo  Niemcy / Lipsk     ~-~

2.ETAP (12/08) MYŚLENICE – MYŚLENICE  158 km

1  LIESE            Thomas  Niemcy / Lipsk 3:57.33
 2  SCHOLZ           Timo  Niemcy / Lipsk     ~-~
 3  KORAB            Piotr  Petrochemia Szurkowski       9
 4  ROMANIK          Radosław  Warta Energoinwest Victor Rybnik      13
 5  CZOPEK           Robert  Krupiński-Abpol ICC Suszec     ~-~
 6  PRZYDZIAŁ        Piotr  Krupiński-Abpol ICC Suszec     ~-~

3.ETAP (13/08) MYŚLENICE – KRYNICA  163 km

1  ROMANIK          Radosław  Warta Energoinwest Victor Rybnik 4:15.06
 2  LIESE            Thomas  Niemcy / Lipsk       3
 3  CZOPEK           Paweł  Warta Energoinwest Victor Rybnik      28
 4  WEBER            Timo  Niemcy / Lipsk      32
 5  SCHOLZ           Timo  Niemcy / Lipsk      34
 6  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour-Radio Sosnowiec      35

4.ETAP (14/08) KRYNICA – TARNÓW  151 km

1  CHRZANOWSKI      Sławomir  Warta Energoinwest Victor Rybnik 3:58.28
 2  GWIAZDOWSKI      Grzegorz  Petrochemia Szurkowski       3
 3  SKOCZYLAS        Dariusz  Krupiński-Abpol ICC Suszec      10
 4  ZALIWSKI         Jewgienij  Rosja / Kalingrad      44
 5  SCHOLZ           Timo  Niemcy / Lipsk      53
 6  FREJOWSKI        Sławomir  Policyjny KS Katowice      54

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 600 Km

 1  PRZYDZIAŁ        Piotr  Krupiński-Abpol ICC Suszec                  15:40.37
 2  ROMANIK          Radosław  Warta Energoinwest Victor Rybnik       34
 3  DROŻDŻ           Krzysztof  WTC-Motorola Warszawa       59
 4  WEBER            Timo  Niemcy / Lipsk     2.28
 5  GWIAZDOWSKI      Grzegorz  Petrochemia Szurkowski     2.34
 6  CZOPEK           Paweł  Warta Energoinwest Victor Rybnik     2.39
 7  SKOCZYLAS        Dariusz  Krupiński-Abpol ICC Suszec     3.39
 8  LIESE            Thomas  Niemcy / Lipsk     3.57
 9  KORAB            Piotr  Petrochemia Szurkowski     4.10
 10  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour-Radio Sosnowiec     4.22

64 wystartowało  38 ukończyło.26 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. ROMANIK Radosław 33 pkt
  2. LIESE Thomas 30        
  3. PRZYDZIAŁ Piotr 15

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Niemcy / Lipsk
Przewiń do góry