34. Małopolski Wyścig Górski TV WISŁA – 1996

21 – 25 / sierpnia = 685 km

1.ETAP (21/08) TYCHY – Kryterium 85 km 37 okrążeń X 2,3 km

1  KRZYŻOSTANIAK    Robert  Mróz 1:47.38
 2  SMOLAGA          Radosław  Społem Łódź ~-~
 3  GĘBKA            Marcin  Policyjny KS Katowice ~-~
 4  ZARADNY          Piotr  KTK Kalisz ~-~
 5  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour / Górnik Lędziny ~-~
 6  KRZESZOWIEC      Artur  Weltour / Górnik Lędziny ~-~

NA PUNKTY

  1. GĘBKA Marcin Mróz         25 pkt.
  2. SMOLAGA Radosław Społem Łódź  12
  3. RUNSAS Raimondas Litwa / Mróz  11

2.ETAP (22/07) MYŚLENICE – WADOWICE  134 km

1  MIERZEJEWSKI     Andrzej  Mróz 3:32.17
 2  CHRZANOWSKI      Sławomir  ZiBi Casio Częstochowa     ~-~
 3  PRZYDZIAŁ        Piotr  PZU Joko Szurkowski    3.01
 4  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour / Górnik Lędziny    3.03
 5  BOCIAN           Bernard  Mróz    3.04
 6  KAMIŃSKI         Marek  Pacyfic Nestle Toruń     ~-~

3.ETAP (23/07) MYŚLENICE – GÓRA CHEŁM  4 km  ind. na czas

1  RUNSAS           Raimondas   Litwa / Mróz 8.45
 2  ROMANIK          Radosław  ZiBi Casio Częstochowa    1
 3  NIEDŹWIEDZKI     Paweł  PEKAES Lang Rover Bianchi   10
 4  BIGOS            Dariusz  ZiBi Casio Częstochowa   16
 5  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour / Górnik Lędziny   21
 6  CIESIELSKI       Krzysztof  Legia Warszawa   27

4.ETAP (23/07) MYŚLENICE – MYŚLENICE  145 km

1  BILEWSKI         Mariusz  PEKAES Lang Rover Bianchi 3:44.12
 2  ROMANIK          Radosław  ZiBi Casio Częstochowa ~-~
 3  GRONKIEWICZ      Grzegorz  ZiBi Casio Częstochowa ~-~
 4  WRONA            Marek  ZiBi Casio Częstochowa ~-~
 5  MERMER           Krzysztof  ZiBi Casio Częstochowa ~-~
 6  SKRYPNIK         Jacek  Legia Warszawa ~-~

5.ETAP (24/07) MYŚLENICE – GORLLICE  159 km

1  GĘBKA            Marcin  Policyjny KS Katowice 3:51.45
 2  KRZYŻOSTANIAK    Robert  Mróz       1
 3  KRZESZOWIEC      Artur  Weltour / Górnik Lędziny     ~-~
 4  ROMANIK          Radosław  ZiBi Casio Częstochowa     ~-~
 5  STAFIEJ          Kazimierz  DEK Meble Korona Kielce     ~-~
 6  JEŻOWSKI         Krzysztof  Mikomax Łódź     ~-~

6.ETAP (25/07) GORLLICE – NOWY SĄCZ  158 km

1  SZAFRAŃSKI       Krzysztof  MAT Jelcz Laskowice 4:36.54
 2  CHOJNACKI        Jarosław  Legia Warszawa     ~-~
 3  KRAWCZYK         Michał  DEK Meble Korona Kielce     ~-~
 4  SIEMIŃSKI        Jakub  ZiBi Casio Częstochowa     ~-~
 5  PIERZCHAŁA       Andrzej  PZU Joko Szurkowski     ~-~
 6  ADAMCZYK         Artur  MAT Jelcz Laskowice      11

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 685 km

 1  MIERZEJEWSKI     Andrzej  Mróz 17:43.27
 2  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour / Górnik Lędziny     2.53
 3  GWIAZDOWSKI      Grzegorz  PZU Joko Szurkowski     3.15
 4  SKRYPNIK         Jacek  Legia Warszawa     3.34
 5  MERMER           Krzysztof  ZiBi Casio Częstochowa     3.28
 6  ROMANIK          Radosław  ZiBi Casio Częstochowa     4.26
 7  RUNSAS           Raimondas  Litwa / Mróz     4.27
 8  NIEDŹWIEDZKI     Paweł  PEKAES Lang Rover Bianchi     4.51
 9  STAFIEJ          Kazimierz  DEK Meble Korona Kielce     4.56
 10  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Lang Rover Bianchi     5.09

79 wystartowało  47 ukończyło.32 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. STAFIEJ Kazimierz 15 pkt
  2. RUNSAS Raimondas 14 
  3. ROMANIK Radosław 13 

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

  1. GĘBKA Marcin   10 pkt
  2. SZAFRAŃSKI   Krzysztof 8
  3. MIERZEJEWSKI Andrzej   6

KLASYFIKACJA U-23

  1. GWIAZDOWSKI Grzegorz

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. MRÓZ BOREK WLKP. 57:19.58      
  2. PEKAES Lang Rover Bianchi 57:25.14
  3. Weltour / Górnik Lędziny 57:28.24

KLASYFIKACJA NAJWSZECHSTRONNIEJSZYCH

  1. MIERZEJEWSKI Andrzej   28 pkt
  2. KŁOCZKO Tomasz    24
  3. STAFIEJ      Kazimierz 20
Przewiń do góry