35. Małopolski Wyścig Górski – 1997

13 – 17 / sierpnia  = 480 km

Prolog (13/08) KRAKÓW / Kopiec Kościuszki 1,4 km  ind. na czas

1  ROMANIK          Radosław  PEKAES Irena Zepter Warszawa 2.52
 2  CHMIELEWSKI      Piotr  PEKAES Irena Zepter Warszawa    5
 3  WADECKI          Piotr  Mróz    8
 4  SIEWIERIN        Siergiej  Ukraina / Mikomax Łódź     ~-~
 5  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Irena Zepter Warszawa    9
 6  SOSIK            Paweł  Polska młodzieżowa   10
 7  MICKIEWICZ       Jacek  Mróz     ~-~
 8  KAMIŃSKI         Marek  Krakus Swoszowice   11
 9  SYPYTKOWSKI      Andrzej  Mróz     ~-~
 10  WOJTAS           Arkadiusz  Polska młodzieżowa     ~-~

1.ETAP (14/07) MYŚLENICE – MYŚLENICE  144 km

1  SYPYTKOWSKI      Andrzej  Mróz 3:26.25
 2  OZOLS            Dainis  Łotwa / Mróz     ~-~
 3  WADECKI          Piotr  Mróz      59
 4  ADAMCZYK         Artur  Joko Szurkowski Warszawa     ~-~
 5  SZREDER          Artur  Polska młodzieżowa     ~-~
 6  PROKOPIENKO      Jurij  Ukraina     ~-~
 7  NIEDŹWIECKI      Paweł  PEKAES Irena Zepter Warszawa     ~-~
 8  SOSIK            Paweł  Polska młodzieżowa     ~-~
 9  STAFIEJ          Kazimierz  Weltour Browary Tyskie     ~-~
 10  WOJTAS           Arkadiusz  Polska młodzieżowa     ~-~

2.ETAP (15/07) WIELICZKA – NOWY SĄCZ  143 km

1  OZOLS            Dainis  Łotwa / Mróz 3:47.34
 2  POSPIEJEW        Kirył  Ukraina      27
 3  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Irena Zepter Warszawa     ~-~
 4  KRZESZOWIEC      Artur  Weltour Browary Tyskie    2.30
 5  BILEWSKI         Mariusz  PEKAES Irena Zepter Warszawa     ~-~
 6  MICKIEWICZ       Jacek  Mróz     ~-~
 7  WOJTAS           Arkadiusz  Polska młodzieżowa     ~-~
 8  KAMIŃSKI         Marek  Krakus Swoszowice     ~-~
 9  MERMER           Krzysztof  Joko Szurkowski Warszawa     ~-~
 10  KOTT             Przemysław  MAT Jelcz Laskowice     ~-~

3.ETAP (16/07) KRYNICA – KRYNICA  150 km

1  AMPLER           Uwe  Niemcy / Mróz 4:11.04
 2  KRZESZOWIEC      Artur  Weltour Browary Tyskie      47
 3  POSPIEJEW        Kirył  Ukraina     ~-~
 4  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina    1.46
 5  SYPYTKOWSKI      Andrzej  Mróz    1.49
 6  MERMER           Krzysztof  Joko Szurkowski Warszawa     ~-~
 7  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Irena Zepter Warszawa     ~-~
 8  WOJTAS           Arkadiusz  Polska młodzieżowa     ~-~
 9  KAPIDURA         Dariusz  Pacific Toruń     ~-~
 10  SZOSTAK          Ryszard  TEN Argo     ~-~

4.ETAP (17/07) NOWY SĄCZ – KRYNICA  41,5 km. ind. na czas

1  OZOLS            Dainis  Łotwa / Mróz 59.12
 2  CHMIELEWSKI      Piotr  PEKAES Irena Zepter Warszawa    53
 3  KRASIŃSKI        Artur  PEKAES Irena Zepter Warszawa  1.26
 4  WADECKI          Piotr  Mróz  1.28
 5  SYPYTKOWSKI      Andrzej  Mróz  1.57
 6  STAFIEJ          Kazimierz  Weltour Browary Tyskie  2.38
 7  STREICH          Tomasz  Polska młodzieżowa  2.43
 8  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Irena Zepter Warszawa  3.10
 9  MIKOŁAJCZYK      Przemysław  PEKAES Irena Zepter Warszawa  3.24
 10  ROMANIK          Radosław  PEKAES Irena Zepter Warszawa  4.02

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 480 km

 1  OZOLS            Dainis  Łotwa / Mróz 12:38.45
 2  CHMIELEWSKI      Piotr  PEKAES Irena Zepter Warszawa     4.36
 3  SYPYTKOWSKI      Andrzej  Mróz     4.39
 4  PIĄTEK           Zbigniew  PEKAES Irena Zepter Warszawa     4.50
 5  WADECKI          Piotr  Mróz     5.12
 6  KRASIŃSKI        Artur  PEKAES Irena Zepter Warszawa     5.19
 7  STAFIEJ          Kazimierz  Weltour Browary Tyskie     6.39
 8  PROKOPIENKO      Jurij  Ukraina     8.14
 9  WOJTAS           Arkadiusz  Polska młodzieżowa     8.54
 10  SZREDER          Artur  Polska młodzieżowa     8.57

63 wystartowało  49 ukończyło.14 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. OZOLS Dainis Łotwa                   10 pkt
  2. AMPLER Uwe Niemcy                   7     
  3. POSPIEJEW Kirył Ukraina 4     
  4. KŁOCZKO Tomasz Weltour Browary Tyskie   4     
  5. ADAMCZYK Artur Joko Szurkowski Warszawa 3
  6. KOHUT Seweryn Weltour Browary Tyskie   3

KLASYFIKACJA U-23

  1. WOJTAS Arkadiusz
  2. SZREDER Artur
  3. SOSIK Paweł

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. MRÓZ 38:06.08
  2. PEKAES Irena Zepter 4.58
  3. Polska młodzieżowa 18.50
  4. Ukraina 24.21
  5. Joko Szurkowski Warszawa
Przewiń do góry