37. Małopolski Wyścig Górski – 1999

12-15 / sierpnia = 487 km

1.ETAP (12/08) MYŚLENICE – MYŚLENICE  134 km

1  ROMANIK          Radosław  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice 3:19.45
 2  RADOSZ           Robert     Servisco I     ~-~
 3  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz     ~-~
 4  MIERZEJEWSKI     Andrzej  Weltour Katowice     ~-~
 5  CHMIELEWSKI      Piotr  Servisco I     ~-~
 6  BROŻYNA          Tomasz  Mróz     ~-~
 7  BONCZIUKOW       Igor  Mołdawia / Łada    3.01
 8  CHRZANOWSKI      Sławomir  Servisco I    3.05
 9  PAWLAK           Wojciech  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice     ~-~
 10  KRZYWY           Krzysztof  Servisco II     ~-~

2.ETAP (13/08) MAKÓW PODHALAŃSKI – MAKÓW PODHALAŃSKI  180 km

1  KŁOCZKO          Tomasz  Weltour Katowice 4:38.14
 2  KRASIŃSKI        Artur  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice     ~-~
 3  KAMIŃSKI         Marek  Sprandi II Mat Jelcz Laskowice     ~-~
 4  ZARADNY          Piotr  Sprandi II Mat Jelcz Laskowice    1.43
 5  CHRZANOWSKI      Sławomir  Servisco I     ~-~
 6  BECKE            Daniel  Niemcy / Team Kostritzer     ~-~

3.ETAP (14/08) ŚWIĄTNIKI GÓRNE – OŚWIĘCIM  143 km

1  ZARADNY          Piotr  Sprandi II Mat Jelcz Laskowice 3:34.33
 2  CHRZANOWSKI      Sławomir  Servisco I ~-~
 3  CHMIELEWSKI      Piotr  Servisco I ~-~
 4  RUND             Thorsten  Niemcy / Team Kostritzer ~-~
 5  SZAFRAŃSKI       Krzysztof  Sprandi II Mat Jelcz Laskowice ~-~
 6  SEDLACZEK        Tomasz  Czechy / Joko Welamos ~-~

4.ETAP (15/08) WADOWICE – WADOWICE  30 km  ind. na czas

1  BROŻYNA          Tomasz  Mróz 42.07
 2  BOGATIRIEW       Igor  Mołdawia / Łada    44
 3  CIESIELSKI       Krzysztof  Lukullus – Ambra    51
 4  LEHMANN          Jens  Niemcy / Team Kostritzer  1.12
 5  ROMANIK          Radosław  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice  1.17
 6  KRASIŃSKI        Artur  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice  1.25

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA  : 487 km

 1  BROŻYNA          Tomasz  Mróz 12:16.11
 2  ROMANIK          Radosław  Sprandi II Mat Jelcz Laskowice     1.04
 3  CHMIELEWSKI      Piotr  Servisco I     1.47
 4  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz     1.50
 5  RADOSZ           Robert     Servisco I     2.16
 6  KRASIŃSKI        Artur  Sprandi I Mat Jelcz Laskowice     2.47
 7  MIERZEJEWSKI     Andrzej  Weltour Katowice     2.55
 8  BOGATIRIEW       Igor  Mołdawia / Łada     4.01
 9  CIESIELSKI       Krzysztof  Lukullus – Ambra     4.07
 10  LEHMANN          Jens  Niemcy / Team Kostritzer     4.29

62 wystartowało /46 ukończyło.16 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. KŁOCZKO Tomasz   15 pkt
  2. BROŻYNA Tomasz 9
  3. ROMANIK Radosław 9

KLASYFIKACJA U-23

  1. BECKE Daniel Niemcy / Team Kostritzer 12:21.48
  2. SEKTA Artur Mikomax-Dino Łódź              21
  3. KORYCKI Arkadiusz Sprandi II                   1.26

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Sprandi I MAT Jelcz Laskowice 36:59.33
  2. Servisco I 37:00.04
  3. Lukullus – Ambra 37:03.24
Przewiń do góry