40. Małopolski Wyścig Górski – 2002

27-29 / sierpnia  = 485 km

1.ETAP (27/08) GDÓW – MYŚLENICE  139 km

1  CHMIELEWSKI      Piotr  Mróz 3:33.28
 2  ROMANIK          Radosław  CCC Polsat     ~-~
 3  ZAMANA           Cezary  CCC Polsat      50
 4  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz     ~-~
 5  WOJCIECHOWSKI    Dariusz  Ambra Obuwie SNC Odzież     ~-~
 6  KAMIŃSKI         Marek  Servisco    5.43
 7  RYSZEWSKI        Jarosław  Mikomax Browar Staropolski     ~-~
 8  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax     ~-~
 9  SKOCZYLAS        Dariusz  CCC Polsat     ~-~
 10  WADECKI          Adam  Mróz     ~-~

2.ETAP (28/08) JORDANÓW – MAKÓW PODHALAŃSKI  90 km

1  USZAKOW          Siergiej  Ukraina / CCC Polsat 2:08.24
 2  CHRZANOWSKI      Sławomir  Ambra Obuwie SNC Odzież      10
 3  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz     ~-~
 4  KIENDYŚ          Tomasz  Mikomax Browar Staropolski     ~-~
 5  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax     ~-~
 6  RODRIGUES        Quintino  Portugalia / CCC Polsat     ~-~
 7  HOJDAK           Paweł  Pacific Toruń    2.20
 8  CZAJKOWSKI       Daniel  Servisco     ~-~
 9  PUTEK            Grzegorz  Weltour     ~-~
 10  LEŚNIAK          Tomasz  Ambra Obuwie SNC Odzież     ~-~

3.ETAP (28/08) MAKÓW PODHALAŃSKI – JORDANÓW  88 km

1  RODRIGUES        Quintino  Portugalia / CCC Polsat 2:15.09
 2  RADOSZ           Robert     Servisco       7
 3  VILCINSKAS       Raimondas  Litwa / Mróz       8
 4  USZAKOW          Siergiej  Ukraina / CCC Polsat      10
 5  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz      20
 6  KIENDYŚ          Tomasz  Mikomax Browar Staropolski     ~-~
 7  CZAJKOWSKI       Daniel  Servisco     ~-~
 8  KLYMENKO         Oleksandr  Ukraina / Mróz     ~-~
 9  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz     ~-~
 10  KSOBIAK          Bartłomiej  Servisco     ~-~

4.ETAP (29/08) ŚWIĄTNIKI GÓRNE – SZCZAWNICA  168 km

1  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz 4:23.13
 2  KALENDA          Michal  Czechy / Ambra Obuwie SNC      17
 3  MIKOŁAJCZYK      Przemysław  Servisco      19
 4  LUPEIKIS         Remigius  Litwa / Mróz      26
 5  ZAMANA           Cezary  CCC Polsat    1.09
 6  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz     ~-~
 7  ROMANIK          Radosław  CCC Polsat     ~-~
 8  WOJCIECHOWSKI    Dariusz  Ambra Obuwie SNC Odzież     ~-~
 9  RYSZEWSKI        Jarosław  Mikomax Browar Staropolski     ~-~
 10  MYK              Paweł  Flota Gdynia     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA  : 485 Km

 1  ROMANIK          Radosław  CCC Polsat 12:23.50
 2  ZAMANA           Cezary  CCC Polsat       40
 3  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz       55
 4  WOJCIECHOWSKI    Dariusz  Ambra Obuwie SNC Odzież     1.01
 5  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax     3.50
 6  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz     4.56
 7  RODRIGUES        Quintino  Portugalia / CCC Polsat     5.43
 8  USZAKOW          Siergiej  Ukraina / CCC Polsat     5.52
 9  RYSZEWSKI        Jarosław  Mikomax Browar Staropolski     5.55
 10  KAMIŃSKI         Marek  Servisco      ~-~

56 wystartowało /28 ukończyło.28 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. ZAMANA Cezary CCC Polsat        19 pkt
  2. RODRIGUES Quintino CCC Polsat        12           
  3. LEŚNIAK Tomasz  Ambra Obuwie SNC  11           

KLASYFIKACJA U-23

  1. UTEK     Grzegorz  Weltour      12:32.35
  2. MYK       Paweł     Flota Gdynia       21
  3. JARECZEK  Paweł     Flota Gdynia       43

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. CCC Polsat 37:13.46
  2. Mróz 36
  3. Mikomax Browar Staropolski 12.11
Przewiń do góry