42. Małopolski Wyścig Górski – 2004

5 – 7 / sierpnia = 508 km

1. Etap (5/08) SKAWINA – GDÓW 148 km

1  FADRNY          Ondrej  Czechy / PSK Whirlpool 4:03.59
 2  RADOSZ          Robert  Grupa PSB     ~-~
 3  WEŁNIAK         Jarosław  Legia Bazyliszek     ~-~
 4  KWIATKOWSKI     Grzegorz  Śląsk     ~-~
 5  WOJTAS          Arkadiusz  Hoop CCC Polsat     ~-~
 6  SOBAL           Yauheni  Białoruś / Grupa PSB     ~-~
 7  SKIBA           Sebastian  Legia Bazyliszek     ~-~
 8  JEŻOWSKI        Krzysztof  Knauf Mikomax      18
 9  RISKA           Martin  Słowacja / PSK Whirlpool     ~-~
 10  KŁOCZKO         Tomasz  Śląsk     ~-~

2. Etap (6/08) ŚWIĄTNIKI GÓRNE – JORDANÓW 161 km

1  JEŻOWSKI        Krzysztof  Knauf Mikomax 4:05.51
 2  SKIBA           Sebastian  Legia Bazyliszek ~-~
 3  FADRNY          Ondrej  Czechy / PSK Whirlpool ~-~
 4  OKRUCIŃSKI      Daniel  Domin Scout Śnieżka Lody ~-~
 5  PIERZGA         Adam  Gala Trzebinia Górska ~-~
 6  KIENDYŚ         Tomasz  Knauf Mikomax ~-~

3. Etap (7/08) RABKA ZDRÓJ – GORLICE 199 km

1  JEŻOWSKI        Krzysztof  Knauf Mikomax 5:11.13
 2  ZARĘBSKI        Jarosław  Hoop CCC Polsat ~-~
 3  RADOSZ          Robert  Grupa PSB ~-~
 4  CZAJKOWSKI      Daniel  Grupa PSB ~-~
 5  LEŚNIAK         Tomasz  Domin Scout Śnieżka Lody ~-~
 6  RĘBIEWSKI       Jarosław  Knauf Mikomax ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 508 km

1  FADRNY          Ondrej  Czechy / PSK Whirlpool 13:20.45
 2  SKIBA           Sebastian  Legia Bazyliszek        4
 3  RADOSZ          Robert  Grupa PSB        5
 4  WEŁNIAK         Jarosław  Legia Bazyliszek       13
 5  JEŻOWSKI        Krzysztof  Knauf Mikomax       15
 6  KWIATKOWSKI     Grzegorz  Śląsk      ~-~
 7  SOBAL           Yauheni  Białoruś / Grupa PSB      ~-~
 8  WOJTAS          Arkadiusz  Hoop CCC Polsat       17
 9  STAFIEJ         Kazimierz  Action ATI       33
 10  LEŚNIAK         Tomasz  Domin Scout Śnieżka Lody      ~-~

93 wystartowało  37 ukończyło.56 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. SKIBA Sebastian Legia Bazyliszek

KLASYFIKACJA U-23

  1. HRISTOV Stefan Bułgaria

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Action ATI 40:04.57
  2. Grupa PSB 4
  3. Knauf Mikomax 28
Przewiń do góry