46. Małopolski Wyścig Górski – 2008

7 – 9 / sierpnia = 488 km

1. Etap (7/08) GDÓW – KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 149 km

1  SAPA             Marcin               DHL – Author                        3:54.05
 2  WITECKI          Mariusz  Mróz Action Uniqa     ~-~
 3  FIRSANOV         Sergey  Rosja / Rietumu Bank-Riga     ~-~
 4  SCHAAR           Fabian  Niemcy    2.54
 5  OSIŃSKI          Marcin  Mróz Action Uniqa    5.00
 6  RACENAJS         Kristofers  Łotwa / Rietumu Bank-Riga    5.18
 7  ROMANIK          Radosław  DHL – Author    5.25
 8  SANGNES          Even  Norwegia / Team Trek Adecco    5.27
 9  KOMAR            Mateusz  DHL – Author     ~-~
 10  VOLKMANN         Karsten  Niemcy / Team Isaac Torgau     ~-~

2. Etap (8/08) SPYTKOWICE – JORDANÓW 179 km

1  JEŻOWSKI         Krzysztof  CCC Polsat Polkowice 4:44.22
 2  WADECKI          Adam  Polska Narodowa     ~-~
 3  SAPA             Marcin  DHL – Author     ~-~
 4  RADOSZ           Robert  Mróz Action Uniqa     ~-~
 5  OSIŃSKI          Marcin  Mróz Action Uniqa     ~-~
 6  WITECKI          Mariusz  Mróz Action Uniqa     ~-~
 7  FIRSANOV         Sergey  Rosja / Rietumu Bank-Riga     ~-~
 8  SANGNES          Even  Norwegia / Team Trek Adecco     ~-~
 9  ANDERSSON        Lars  Szwecja / Team Trek Adecco       3
 10  ROMANIK          Radosław  DHL – Author     ~-~

3. Etap (9/08) ŚWIĄTNIKI GÓRNE – GORLICE 141 km

1  RUTKIEWICZ       Marek  Mróz Action Uniqa 3:48.07
 2  WADECKI          Adam  Polska Narodowa    2.34
 3  RADOSZ           Robert  Mróz Action Uniqa     ~-~
 4  WEICHT           Michael  Niemcy     ~-~
 5  BAKHIN           Eugeny  Rosja     ~-~
 6  VOLKMANN         Karsten  Niemcy / Team Isaac Torgau     ~-~
 7  LAENGEN          Vegard Stake  Norwegia / Team Trek Adecco     ~-~
 8  DABLER           Ingmar  Niemcy     ~-~
 9  ANDERSSON        Lars  Szwecja / Team Trek Adecco     ~-~
 10  BARANOWSKI       Dariusz  DHL – Author     ~-~

4. Etap (9/08) STRÓŻE – BOBOWA – STRÓŻE 19 km

1  RĘBIEWSKI        Jarosław  CCC Polsat Polkowice 24.28
 2  SAPA             Marcin  DHL – Author     2
 3  WITECKI          Mariusz  Mróz Action Uniqa     6
 4  FIRSANOV         Sergey  Rosja / Rietumu Bank-Riga    14
 5  RADOSZ           Robert  Mróz Action Uniqa    18
 6  BARANOWSKI       Dariusz  DHL – Author   ~-~
 7  DABLER           Ingmar  Niemcy    23
 8  OSIŃSKI          Marcin  Mróz Action Uniqa    26
 9  SCHAAR           Fabian  Niemcy    35
 10  HALEJAK          Wojciech  DHL – Author  1.14

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 488 km

 1  SAPA             Marcin              DHL – Author                        12:53.19
 2  WITECKI          Mariusz  Mróz Action Uniqa       14
 3  FIRSANOV         Sergey  Rosja / Rietumu Bank-Riga       22
 4  SCHAAR           Fabian  Niemcy     4.50
 5  OSIŃSKI          Marcin  Mróz Action Uniqa     5.43
 6  DABLER           Ingmar  Niemcy     6.10
 7  RADOSZ           Robert  Mróz Action Uniqa      ~-~
 8  SANGNES          Even  Norwegia / Team Trek Adecco     7.30
 9  VOLKMANN         Karsten  Niemcy / Team Isaac Torgau     7.32
 10  ROMANIK          Radosław  DHL – Author     7.46

90 wystartowało  44 ukończyło.46 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. WADECKI Adam Polska Narodowa            9 pkt.
  2. SAPA Marcin DHL – Author               5         
  3. FIRSANOV Sergey Rosja / Rietumu Bank-Riga   5
  4. OJAVEE Mart Estonia / Rietumu Bank-Riga 3
  5. WITECKI Mariusz Mróz Action Uniqa          3
  6. KOLTSOV Roman Estonia / Rietumu Bank-Riga 2
  7. CHARUCKI Paweł Polska Narodowa            2
  8. MIRONOV Alexander Rosja / Rietumu Bank-Riga 1
  9. CZAJKOWSKI Mateusz TC Chrobry Głogów 1

KLASYFIKACJA U-23

  1. SCHAAR Fabian Niemcy                  12:58.09
  2. BRZÓZKA Adrian Polska Narodowa             5.39
  3. RZEPINSKI Tomasz Polska Narodowa             6.56
  4. KIBUR Silvar Estonia / Rietumu Bank-Riga  7.24
  5. BAKHIN Eugeny Rosja                       8.18
  6. WEICHT Michael Niemcy                     11.20
  7. BATEK Dariusz Polska Narodowa            12.06
  8. PIŃCZUK Damian TC Chrobry Głogów          13.07
  9. LAENGEN Vegard Norwegia / Team Trek Adecco 13.11
  10. MULLER     Robert   Niemcy                     16.00

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Mróz Action Uniqa 38:49.43
  2. DHL – Author 3.43
  3. Rietumu Bank-Riga / Łotwa 9.46
  4. Niemcy 17.24
  5. Polska Narodowa 20.30
  6. Team Trek Adecco / Norwegia 24.44
  7. Rosja 43.44
  8. Team Isaac Torgau / Niemcy 44.08
  9. TC Chrobry Głogów          33
Przewiń do góry