47. Małopolski Wyścig Górski – 2009

18 – 20 / czerwca = 422 km

1. Etap (18/06) GDÓW – SPYTKOWICE 137 km

1  DETKO            Artur  DHL – Author                        3:33.35
 2  GOŁAŚ            Michał  Reprezentacja Polski ~-~
 3  MRÓZ             Mateusz  Mróz Continental Team ~-~
 4  RADOSZ           Robert  DHL – Author ~-~
 5  RUTKIEWICZ       Marek  DHL – Author ~-~
 6  SAPA             Marcin  Reprezentacja Polski ~-~
 7  ROMANIK          Radosław  DHL – Author ~-~
 8  MORAJKO          Jacek  Mróz Continental Team ~-~
 9  JANIACZYK        Błażej  Mróz Continental Team ~-~
 10  MODZELEWSKI      Łukasz  Legia – Felt ~-~

 

2. Etap (19/06) KALWARIA ZEBRZYDOWSKA – ŚWIĄTNIKI GÓRNE 134 km

1  JEŻOWSKI         Krzysztof  CCC Polsat Polkowice 3:33.50
 2  MRÓZ             Mateusz  Mróz Continental Team ~-~
 3  SAPA             Marcin  Reprezentacja Polski ~-~
 4  BRONIS           Roman  Słowacja / Windoors Pribram Team ~-~
 5  SIBL             Jiri  Czechy / Windoors Pribram Team ~-~
 6  PIERZGA          Adam  Leszno ~-~
 7  GOŁAŚ            Michał  Reprezentacja Polski ~-~
 8  BOUBAL           Martin  Czechy / Windoors Pribram Team ~-~
 9  BATEK            Dariusz  Reprezentacja Polski ~-~
 10  GALIŃSKI         Marek  Reprezentacja Polski ~-~

3. Etap (20/06) JORDANÓW – BOCHNIA 151 km

1  SMOLEŃ           Tomasz  CCC Polsat Polkowice 3:51.20
 2  MELEHS           Olags  Łotwa/Meridiana Kaleev Chocolate       6
 3  KOHUT            Sławomir  Weltour – Ziemia Brzeska      20
 4  KIENDYŚ          Tomasz  CCC Polsat Polkowice     ~-~
 5  RADOSZ           Robert  DHL – Author     ~-~
 6  JOEAAR           Gert  Estonia/Meridiana Kaleev Chocolate     ~-~
 7  MRÓZ             Mateusz  Mróz Continental Team     ~-~
 8  DETKO            Artur  DHL – Author     ~-~
 9  GOŁAŚ            Michał  Reprezentacja Polski     ~-~
 10  BOUBAL           Martin  Czechy / Windoors Pribram Team     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 422 km

 1  DETKO            Artur  DHL – Author                        10:58.50
 2  MORAJKO          Jacek  Mróz Continental Team      ~-~
 3  MRÓZ             Mateusz  Mróz Continental Team        4
 4  GOŁAŚ            Michał  Reprezentacja Polski        8
 5  SAPA             Marcin  Reprezentacja Polski      ~-~
 6  RADOSZ           Robert  DHL – Author       13
 7  BATEK            Dariusz  Reprezentacja Polski       14
 8  ROMANIK          Radosław  DHL – Author       15
 9  MELEHS           Olags  Łotwa/Meridiana Kaleev Chocolate       38
 10  KIENDYŚ          Tomasz  CCC Polsat Polkowice       49

94 wystartowało  35 ukończyło.59 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. MORAJKO     Jacek     Mróz Continental Team 15 pkt.
  2. KIENDYŚ     Tomasz    CCC Polsat Polkowice   9      
  3. DETKO       Artur     DHL – Author           5
  4. BARANOWSKI  Dariusz   DHL – Author          5
  5. KOHUT       Sławomir  Weltour-Ziemia Brzeska 4
  6. SAPA        Marcin    Reprezentacja Polski   3
  7. WALCZAK     Damian    DHL – Author           3
  8. BRZÓZKA     Adrian    Reprezentacja Polski   2    
  9. RADOSZ      Robert    DHL – Author           2
  10. MRÓZ       Mateusz   Mróz Continental Team  1

KLASYFIKACJA U-23

  1. SIBL         Jiri     Czechy / Windoors Pribram Team     10:59:48
  2. JOEAAR       Gert     Estonia/Meridiana Kaleev Chocolate     ~-~
  3. KRATOCHVILA  Jakub    Czechy / Windoors Pribram Team            6
  4. TOPORISHCHEV Maksim   Rosja / Windoors Pribram Team          9.13
  5. DANACIK      Tomas    Czechy / Windoors Pribram Team        22.17
  6. SVESTKA      Filip    Czechy / Windoors Pribram Team        38.48

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. DHL – Author 32:57.15
  2. Reprezentacja Polski ~-~
  3. Windoors Pribram Team/CZE 1.26
  4. Mróz Continental Team 6.13
  5. CCC Polsat Polkowice 11.02
Przewiń do góry