50. Małopolski Wyścig Górski – 2012

10 – 12 / maja  = 451 km

1. Etap (10/05) NIEPOŁOMICE – MIECHÓW  153 km  38.865 km /h  LIDER  WIESIAK

1 WIESIAK Mariusz  Reprezentacja Polski 3:56.12
2 SMOLEŃ Tomasz  Bank BGŻ Team ~-~
3 MATYSIAK Bartłomiej  CCC Polsat Polkowice ~-~
4 KOCH Michel  Niemcy/LKT Team Brandenburg ~-~
5 HONKISZ Adrian  CCC Polsat Polkowice ~-~
6 KONDROTAS Simas  Litwa/Warmia I Mazury ~-~
7 OLE Martin  Norewgia/Sandnes SK ~-~
8 CIEŚLIK Paweł  Bank BGŻ Team ~-~
9 HOELGAARD Daniel  Norewgia/Sandnes SK ~-~
10 FOLTYN Jakub  Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska ~-~

 

2. Etap (11/05) CHEŁMEK – JODŁOWNIK  162 km  39.840 km /h  LIDER  CIEŚLIK

1 CIEŚLIK Paweł  Bank BGŻ Team 4:03.58
2 RUTKIEWICZ Marek  CCC Polsat Polkowice     ~-~
3 WITECKI Mariusz  Bank BGŻ Team    2.26
4 DĄBROWSKI Jarosław  Reprezentacja Polski    3.09
5 KUREK Adrian  Reprezentacja Polski     ~-~
6 BARTL David  Niemcy/LKT Team Brandenburg    7.08
7 HONKISZ Adrian  CCC Polsat Polkowice     ~-~
8 KOWALCZYK Jarosław  BDC – Marcpol Team    8.49
9 JURCO Matej  Słowacja/Whirlpool Author     ~-~
10 RADOSZ Robert  BDC – Marcpol Team   11.13

3. Etap (12/05) RABKA-ZDRÓJ – BUKOWINA TATRZAŃSKA  136 km   37.550 km /h

1 RUTKIEWICZ Marek  CCC Polsat Polkowice 3:37.19
2 KOZUBEK Stanislaw  Czechy/Whirlpool Author 43
3 TACIAK Mateusz  CCC Polsat Polkowice ~-~
4 PADOUR Frantisek  Czechy/Whirlpool Author ~-~
5 OSIECKI Łukasz  Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska ~-~
6 TYBOR Patrik  Słowacja/Dukla Trencin Trek ~-~
7 DĄBROWSKI Jarosław  Reprezentacja Polski ~-~
8 CIEŚLIK Paweł  Bank BGŻ Team ~-~
9 CERNY Josef Czechy  Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska ~-~
10 WITECKI Mariusz  Bank BGŻ Team    1.50

              KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 451 km  38.810 km /h

1 RUTKIEWICZ Marek  CCC Polsat Polkowice 11:37.10
2 CIEŚLIK Paweł  Bank BGŻ Team     1.40
3 WITECKI Mariusz  Bank BGŻ Team     4.31
4 DĄBROWSKI Jarosław  Reprezentacja Polski     5.03
5 KUREK Adrian  Reprezentacja Polski     6.53
6 BARTL David  Niemcy/LKT Team Brandenburg     9.29
7 JURCO Matej  Słowacja/Whirlpool Author    11.11
8 HONKISZ Adrian  CCC Polsat Polkowice    12.48
9 RADOSZ Robert  BDC – Marcpol Team    15.21
10 CERNY Josef Czechy  Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska    15.47

94 wystartowało  48 ukończyło.46 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. RUTKIEWICZ  Marek     CCC Polsat Polkowice       23 pkt
2. KOZUBEK     Stanislaw Czechy/Whirlpool Author    10
3. CIEŚLIK     Paweł     Bank BGŻ Team               8
4. SAPA        Marcin    BDC – Marcpol Team          7
5. KUREK       Adrian    Reprezentacja Polski        6
6. PRETE       Joshua    Australia/Whirlpool Author  5
7. TACIAK      Mateusz   CCC Polsat Polkowice        5
8. KOCH        Michel    Niemcy/LKT Team Brandenburg 4
9. HONKISZ     Adrian    CCC Polsat Polkowice        3
10.GAEBEL      Stefan    Niemcy/Team LV Sachsen      3

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

1. GAEBEL      Stefan    Niemcy/Team LV Sachsen     13 pkt.
2. SAPA        Marcin    BDC – Marcpol Team          7
3. CIEŚLIK     Paweł     Bank BGŻ Team               4
4. RUTKIEWICZ  Marek     CCC Polsat Polkowice        3
5. HONKISZ     Adrian    CCC Polsat Polkowice        3
6. JANIACZYK   Błażej    Bank BGŻ Team               3
7. KOZUBEK     Stanislaw Czechy/Whirlpool Author     3
8. JURCO       Matej     Słowacja/Whirlpool Author   2
9. KOCH        Michel    Niemcy/LKT Team Brandenbur  2
10.BRONIS      Roman     Słowacja/Dukla Trencin Trek 2

KLASYFIKACJA U-23

1. BARTL       David     Niemcy/LKT Team Brandenburg        11:46.39
2. CERNY       Josef     Czechy/Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska    6.18
3. OSIECKI     Łukasz    Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska           7.49

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. Bank BGŻ Team             35:14.28
2. Reprezentacja Polski          7.24
3. CCC Polsat Polkowice          7.30
4. BDC – Marcpol Team           22.08
5. Wibatech-LMGK Ziemia Brzeska 25.57
6. Whirlpool Author/Czechy      25.59
7. LKT Team Brandenbur/Niemcy   30.25
8. Dukla Trencin Trek/Słowacja  36.15

Przewiń do góry