52. Małopolski Wyścig Górski – 2014

12 – 14 / czerwca  = 441 km

1. Etap (12/06) MIECHÓW – TRZEBINIA  136 km  42.835 km /h  LIDER  MATYSIAK

1 MATYSIAK Bartłomiej  CCC Polsat Polkowice 3:10.30
2 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
3 JANIACZYK Błażej  BDC MarcPol ~-~
4 KOCH Janas  Niemcy/LKT Team Brandenburg ~-~
5 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss Cycling Team ~-~
6 JÖRGENSEN Jonas Aaen  Dania/Riwal Cycling Team ~-~
7 SMOLEŃ Tomasz  Wibatech Fuji Żory ~-~
8 STOSZ Patryk  TC Chrobry Głogów ~-~
9 KASPERKIEWICZ Przemysław  Bauknecht Author ~-~
10 HABA Grzegorz  Pogoń Mostostal Puławy ~-~

 

2. Etap (13/06) NIEPOŁOMICE – JODŁOWNIK  149 km  38.859 km /h  LIDER  BOLZAN

1 WERDA Maximilian  Niemcy/Team Stolting 3:50.04
2 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
3 FRANCZAK Paweł  Activejet Team ~-~
4 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss Cycling Team ~-~
5 POLNICKY Jiri  Czechy/Bauknecht Author ~-~
6 MATYSIAK Bartłomiej  CCC Polsat Polkowice ~-~
7 DETKO Artur Mexller ~-~
8 JANIACZYK Błażej  BDC MarcPol ~-~
9 OLSSON Michael  Szwecja/Team Ringeriks-Kraft ~-~
10 SMIRNOVS Andris  Łotwa/Rietumu-Delfin ~-~

3. Etap (14/06) MUSZYNA – STARY SĄCZ  156 km   40.887 km /h

1 WERDA Maximilian  Niemcy/Team Stolting 3:48.55
2 BERNAS Paweł  BDC MarcPol ~-~
3 CIEŚLIK Paweł  Bauknecht Author 3
4 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli 17
5 JANIACZYK Błażej  BDC MarcPol ~-~
6 SOBIERAJ Przemysław  Warmia I Mazury ~-~
7 DETKO Artur Mexller ~-~
8 JÖRGENSEN Jonas Aaen  Dania/Riwal Cycling Team ~-~
9 BUCHACEK Tomas  Czechy/Bauknecht Author ~-~
10 MIGDAŁ Wojciech  Wibatech Fuji Żory ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 441 km  40.760 km /h

1 WERDA Maximilian  Niemcy/Team Stolting 10:49.09
2 BERNAS Paweł  BDC MarcPol 14
3 CIEŚLIK Paweł  Bauknecht Author 19
4 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli 25
5 MATYSIAK Bartłomiej  CCC Polsat Polkowice 26
6 JANIACZYK Błażej  BDC MarcPol 30
7 FRANCZAK Paweł  Activejet Team 33
8 GRADEK Kamil  BDC MarcPol 34
9 DETKO Artur  Mexller 35
10 KONWA Marek  Reprezentacja Polski ~-~

140 wystartowało 88 ukończyło.52 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. STACHOWIAK Adam BDC MarcPol 12 pkt.
2. OLSSON Michael Szwecja/Team Ringeriks-Kraft 12
3. KONONENKO Mykhaylo Ukraina/Kolss Cycling Team 5
4. DECKERT Sebastian Niemcy/LKT Team Brandenburg 5
5. BUTS Vitaliy Ukraina/Kolss Cycling Team 4
6. CIEŚLIK Paweł Bauknecht Author 4
7. WERDA Maximilian Niemcy/Team Stolting 3
8. HONKISZ Adrian CCC Polsat Polkowice 3
9. BODNAR Łukasz Activejet Team 3
10.KOEP Thomas Niemcy/Team Stolting 2

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

1. MIGDAŁ Wojciech Wibatech Fuji Żory 8 pkt.
2. BUTS Vitaliy Ukraina/Kolss Cycling Team 6
3. GRADEK Kamil BDC MarcPol 3
4. GEBAUER Tim Niemcy/Team Stolting 3
5. STACHOWIAK Adam BDC MarcPol 3
6. JANIACZYK Błażej BDC MarcPol 3
7. DETKO Artur Mexller 2
8. KONWA Marek Reprezentacja Polski 2
9. PIASKOWY Emanuel Activejet Team 2
10.KRIVTSOV Dmytro Ukraina/Kolss Cycling Team 2

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. BDC MarcPol 32:29.01
2. Team Stolting/ Niemcy ~-~
3. Bauknecht Author/Czechy 3
4. Activejet Team 17
5. Reprezentacja Polski ~-~
6. Cycling Team Friuli/Włochy ~-~
7. CCC Polsat Polkowice ~-~
8. Kolss Cycling Team/Ukraina ~-~
9. Mexller 32
10. Team Ringeriks-Kraft/Norwegia ~-~
11. Riwal Cycling Team/Dania 8.43
12. TC Chrobry Głogów ~-~
13. LKT Team Brandenburg/Niemcy 14.36
14. Tusnad Cycling Team/Rumunia 15.21
15. Dukla Trencin Trek/Słowacja 18.17
16. Wibatech Fuji Żory 21.00
17. CCN-Metalac/Serbia 51.27

KLASYFIKACJA U-23

1. KOCH Janas Niemcy/LKT Team Brandenburg 10:49.46
2. KACZMAREK Jakub Reprezentacja Polski ~-~
3. CAROLO Andrea Włochy/Cycling Team Friuli ~-~

Przewiń do góry