53. Małopolski Wyścig Górski – 2015

12 – 14 / czerwca  = 416 km

1. Etap (12/06) ALWERIA – MIECHÓW  136 km  39.676 km /h  LIDER  KUMP

1 KUMP Marko  Słowenia/Adria Mobil 3:25.40
2 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss-BDC Team ~-~
3 JANISZEWSKI Sylwester  Wibatech Fuji Żory ~-~
4 KOMAR Mateusz  Whistle Eskom Ziemia Brzeska ~-~
5 SAVISKIY Ivan Rosja ~-~
6 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
7 PIASKOWY Emanuel  Cycling Academy Team ~-~
8 KIENDYŚ Tomasz  CCC Sprandi Polkowice ~-~
9 GONZALEZ Mario  Hiszpania/Activejet Team ~-~
10 ANGULO Antonio  Hiszpania/Cycling Academy Team ~-~

 

2. Etap (13/06) NIEPOŁOMICE – SZCZYRZYC  142 km  37.694 km /h  LIDER  KUMP

1 KUMP Marko  Słowenia/Adria Mobil 3:46.02
2 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss-BDC Team ~-~
3 SAVISKIY Ivan Rosja ~-~
4 KAMNA Lennard  Niemcy/Team Stolting ~-~
5 BATEK Dariusz  Wibatech Fuji Żory ~-~
6 ZIELIŃSKI Kamil  Domin Sport ~-~
7 NECHITA Andrei  Rumunia/Tusnad Cycling Team ~-~
8 DE MARCHI Mattia  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
9 PLUCIŃSKI Leszek  CCC Sprandi Polkowice ~-~
10 MORAJKO Jacek  Wibatech Fuji Żory ~-~

3. Etap (14/06) NOWY TARG – STARY SĄCZ  138 km   40.578 km /h

1 KUREK Adrian  CCC Sprandi Polkowice 3:24.03
2 LAGKUTI Sergiy  Ukraina/Kolss-BDC Team 20
3 HERKLOTZ Silvio  Niemcy/Team Stolting 2,17
4 KUMP Marko  Słowenia/Adria Mobil ~-~
5 SAVISKIY Ivan Rosja ~-~
6 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss-BDC Team ~-~
7 KOSTYUK Denys  Ukraina/Kolss-BDC Team ~-~
8 KAMNA Lennard  Niemcy/Team Stolting ~-~
9 BATEK Dariusz  Wibatech Fuji Żory ~-~
10 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 416 km  39.800 km /h

1 KUMP Marko  Słowenia/Adria Mobil 10:37.38
2 BUTS Vitaliy  Ukraina/Kolss-BDC Team 12
3 HERBEK GRON Martin  Dania/Riwal Platform Cycl.Team 17
4 SAVISKIY Ivan Rosja 20
5 ZIELIŃSKI Kamil  Domin Sport 24
6 BATEK Dariusz  Wibatech Fuji Żory ~-~
7 PIASKOWY Emanuel  Cycling Academy Team ~-~
8 BOLZAN Riccardo  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
9 DE MARCHI Mattia  Włochy/Cycling Team Friuli ~-~
10 NECHITA Andrei  Rumunia/Tusnad Cycling Team ~-~

102 wystartowało 57 ukończyło.45 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. HERBEK GRON Martin Dania/Riwal Platform Cycl.Team 12 pkt.
2. HERKLOTZ Silvio Niemcy/Team Stolting 12
3. KUREK Adrian CCC Sprandi Polkowice 6
4. MIGDAŁ Wojciech Cycling Academy Team 3
5. DE MARCHI Mattia Włochy/Cycling Team Friuli 3
6. GIACOBAZZI Roberto Włochy/Cycling Team Friuli 3
7. CHARUCKI Paweł Domin Sport 3
8. PIASKOWY Emanuel Cycling Academy Team 2
9. LAGKUTI Sergiy Ukraina/Kolss-BDC Team 2
10.FAJT Kristjan Słowenia/Adria Mobil 1

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

1. HERKLOTZ Silvio Niemcy/Team Stolting 9 pkt.
2. MIGDAŁ Wojciech Cycling Academy Team 7
3. HERBEK GRON Martin Dania/Riwal Platform Cycl.Team 7
4. KUMP Marko Słowenia/Adria Mobil 4
5. KUREK Adrian CCC Sprandi Polkowice 4
6. SKARŻYŃSKI Wojciech Wibatech Fuji Żory 4
7. LAGKUTI Sergiy Ukraina/Kolss-BDC Team 4
8. TOPCHANYUK Artem Ukraina/Tusnad Cycling Team 2
9. CHARUCKI Paweł Domin Sport 1
10.RUMAC Josip Chorwacja/Adria Mobil 1

KLASYFIKACJA U-23

1. HERBEK GRON Martin Dania/Riwal Platform Cycl.Team 10:37.55
2. KAMNA Lennard Niemcy/Team Stolting 7
3. HERKLOTZ Silvio Niemcy/Team Stolting 3.42
4. BROŻYNA Piotr CCC Sprandi Polkowice 5.45

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. Kolss-BDC Team/Ukraina 31:52.09
2. Adria Mobil/Słowenia 1.57
3. Cycling Team Friuli/Włochy 1:57
4. Domin Sport ~-~
5. Wibatech Fuji Żory 9.29
6. CCC Sprandi Polkowice 10.56
7. Team Stolting/Niemcy 11.23
8. Cycling Academy Team/Izrael 13.13
9. Tusnad Cycling Team/Rumunia 15.30
10.Riwal Platform Cycling Team/Dania 20.00
11.Activejet Team 25.31

Przewiń do góry