54. Małopolski Wyścig Górski – 2016

12 – 14 / czerwca  = 416 km

1. Etap (10/06) TRZEBINIA – ALWERIA  121 km  41.3 km /h  LIDER  BATEK

1 BATEK Dariusz  Wibatech Fuji 2:55.46
2 GIACOBAZZI Roberto  Włochy/Cycling Team Friuli ASD 1
3 TACIAK Mateusz  CCC Sprandi Polkowice 7
4 BRATASHCHUK Andrii  Ukraina/Kolls BDC Team 12
5 NOVAK Domen  Slovenia/Adria Mobil 52
6 REBELLIN Davide  Włochy/CCC Sprandi Polkowice 1,25
7 RUTKIEWICZ Marek  Wibatech Fuji 1,27
8 MYGIND Rasmus  Dania/Riwal Platform Cycling T 1,31
9 FABBRO Matteo  Włochy/Cycling Team Friuli ASD 1,32
10 BAZHKOU Stanislau  Białoruś/Minsk Cycling Team 1,41

 

2. Etap (11/06) NIEPOŁOMICE – NOWY TARG  144 km  39.54 km /h  LIDER  BATEK

1 KOMAR Mateusz  Domin Sport 3:38.30
2 BRZÓZKA Adrian  JBG-2 8
3 GESSNER Konrad  Niemcy/PS Team Thuringen 1,21
4 JANISZEWSKI Sylwester  Wibatech Fuji ~-~
5 FRANCZAK Paweł  Verva Activejet Pro Cycling T ~-~
6 CLAUSEN Patrick  Dania/Riwal Platform Cycling T ~-~
7 KATRASNIK Gasper  Slovenia/Adria Mobil ~-~
8 BRATASHCHUK Andrii  Ukraina/Kolls BDC Team ~-~
9 PIASKOWY Emanuel  Polish National Track Team ~-~
10 DUDZIAK Tomasz  Malopolska Regional Teaqm ~-~

3. Etap (12/06) CHOCHOŁOWSKIE TERMY – STARY SĄCZ  146 km   41.23 km /h

1 RUTKIEWICZ Marek  Wibatech Fuji 3:32.28
2 ROGINA Radoslav  Chorwacja/Adria Mobil ~-~
3 REBBELIN Davide Włochy/CCC Sprandi Polkowic ~-~
4 FABBRO Matteo  Włochy/Cycling Team Friuli ASD ~-~
5 TACIAK Mateusz  CCC Sprandi Polkowice ~-~
6 BRATASHCHUK Andrii  Ukraina/Kolls BDC Team ~-~
7 OWSIAN Łukasz  CCC Sprandi Polkowice ~-~
8 NOVAK Domen  Slovenia/Adria Mobil 6
9 PLUCIŃSKI Leszek  CCC Sprandi Polkowice 6
10 CLAUSEN Patrick  Dania/Riwal Platform Cycling T 2,51

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 411 km  40.56 km /h

1 TACIAK Mateusz  CCC Sprandi Polkowice 10:08.00
2 BRATASHCHUK Andrii  Ukraina/Kolls BDC Team 11
3 NOVAK Domen  Slovenia/Adria Mobil 1,02
4 RUTKIEWICZ Marek  Wibatech Fuji 1,13
5 REBBELIN Davide  Włochy/CCC Sprandi Polkowic 1,25
6 FABBRO Matteo  Włochy/Cycling Team Friuli ASD 1,36
7 OWSIAN Łukasz  CCC Sprandi Polkowic 1,46
8 BATEK Dariusz  Wibatech Fuji 2,41
9 GIACOBAZZI Roberto  Włochy/Cycling Team Friuli ASD 2,51
10 ROGINA Radoslav  Chorwacja/Adria Mobil 3,24

129 wystartowało 78 ukończyło.51 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. RUTKIEWICZ Marek Wibatech Fuji 15 pkt
2. BRZÓZKA Adrian JBG-2 13 pkt
3. KOMAR Mateusz Domin Sport 9 pkt
4. TACIAK Mateusz CCC Sprandi Polkowice 6 pkt
5. NOVAK Domen Slovenia/Adria Mobil 6 pkt

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

1. KOMAR Mateusz Domin Sport 19 pkt
2. RUTKIEWICZ Marek Wibatech Fuji 15 pkt
3. BATEK Dariusz Wibatech Fuji 11 pkt
4. TACIAK Mateusz CCC Sprandi Polkowice 11 pkt
5. BRZÓZKA Adrian JBG-2 11 pkt

KLASYFIKACJA U-23

1. NOVAK Domen Slovenia/Adria Mobil 10:09:02
2. FABBRO Mateo Włochy/Cycling Team Friuli ASD 34
3. KATRASNIK Gasper Slovenia/Adria Mobil 5:18
4. KONWA Piotr TC Chrobry Scott Głogów 5:26
5. GRABIS Mateusz TC Chrobry Scott Głogów 5:31

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. CCC Sprandi Polkowice 30:27:27
2. Slovenia/Adria Mobil 7.26
3. Włochy/Cycling Team Friuli ASD 20.24
4. Wibatech Fuji 20.45
5. Domin Sport 25.43
6. Minsk Cycling Team 26.20
7. TC Chrobry Głogów Scott 29.07
8. Dania/Riwal Platform Cycling Team 29.45
9. Ukraina/Kolss BDC Team 29.55
10. Verva Activejet Pro Cycling Team 30.11

Przewiń do góry