6. Małopolski Wyścig Górski – 1966

26 – 28 / sierpnia = 326 km

1. Etap (26/08) Kraków – Żywiec 110 km

1  ŚCIBOREK         Jan  Włókniarz Łódź 2:21.55
 2  BRODACKI         Ryszard  Sarmata Warszawa ~-~
 3  MACYSZYN         Tymoteusz  Wrocław ~-~
 4  GOSZCZYŃSKI      Wojciech  Wrocław ~-~
 5  LINDE            Jerzy  Start Łódź ~-~
 6  KOWALSKI         Wojciech  Włókniarz Łódź ~-~

2. Etap (27/08) Żywiec – Sucha Beskicka 32 km na czas

1  POLEWIAK         Czesław  LZS Szczecin 46.55
 2  ZADROŻNY         Tadeusz  LZS Mazowsze    17
 3  WOŹNIAK          Henryk  Legia Warszawa    38

3. Etap (27/08) Sucha Beskicka – Zakopane 94 km

1  POLEWIAK         Czesław  LZS Szczecin 2:54.42
 2  WIDERA           Paweł  OZKol. Opole    1.03
 3  STACHURA         Jan  Unia Oświęcim    1.13
 4  DYLIK            Józef  LZS Łódź    1.23
 5  CHMURA           Ginter  OZKol. Opole    1.48
 6  ŚWIDERSKI        Paweł  LZS Białystok    1.58

4. Etap (28/08) Zakopane – Kryterium 90 km

1  ZADROŻNY         Tadeusz  LZS Mazowsze 2:13.10
 2  SZPITALNY        Emil  Górnik Lędziny       5
 3  DEMEL            Stanisław  Sarmata Warszawa       8
 4  DYLIK            Józef  LZS Łódź    1.14
 5  ROMAN            Władysław  Karkonosze Jelenia Góra    1.35
 6  STARON           Józef  Włókniarz Łódź    3.16

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 326 km

 1  POLEWIAK         Czesław  LZS Szczecin 8:23.07
 2  SZPITALNY        Emil  Górnik Lędziny    1.02
 3  ŚWIDERSKI        Paweł  LZS Białystok 1.03.2017
 4  STACHURA         Jan  Unia Oświęcim    4.08
 5  WIDERA           Paweł  OZKol. Opole    4.10
 6  CHMURA           Ginter  OZKol. Opole    4.52
 7  KOWALSKI         Wojciech  Włókniarz Łódź    6.00
 8  ZADROŻNY         Tadeusz  LZS Mazowsze    6.19
 9  MACYSZYN         Tymoteusz  Wrocław    7.11
 10  KOZŁOWSKI        Władysław  LZS Zielona Góra    7.13

115 wystartowało  68 ukończyło.59 wycofanych

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. OZKol Opole 25:32.02
  2. Włókniarz Łódź 25:54.28
  3. Unia Oświęcim 26:02.26
  4. Legia Warszawa 26:05.26
Przewiń do góry