Program

SHORT PROGRAM

Presentation of the teams – Criterium
(arrival airports – Cracow or Katowice – 80 km)

13.06.2019

13.30 – 14.30 – arrival to Cracow to Hotel Fero Express
14.00 – 15.00 – distribution of the number panels
13.30 – 15.00 – lunch
17.00 – presentation of the teams at Market Squere in Cracow
18.00 – start Criterium “36.Gold Ring of Cracow” at Market Squere (dist. 27 x 700 m)
18.30 – elimination race “36.Gold Ring of Cracow” for the 12 best riders
20.00- 21.00 – dinner in hotel Fero Express

57.Tour of Malopolska

14.06.2019

8.00 – 10.00 – breakfast
9.00 – Cracow – Hotel Fero Express – team managers meeting
12.00 – start to 1-th stage xxxxx – xxxxxx (140 km)
18.00 – 20.00 – dinner in hotel in Cracow

15.06.2019

8.00- 10.00 – breakfast
12.00 – start to 2-nd stage Niepołomice – Nowy Targ (155 km)
18.00 – 20.00 – dinner in hotels in Nowy Targ

16.06.2019

7.00- 9.00 – breakfast
10.00 – start to 3-rd stage Chochołowskie Termy – Stary Sącz Przechyba 1175 m (157 km)
15.00 – 16.00 – dinner in Stary Sącz

(Departure airports from Stary Sącz – Cracow 120 km, Katowice 190 km)

 

 

57. MAŁOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI UCI 2.2
57. TOUR OF MALOPOLSKA UCI 2.2

 

PROGRAM MINUTOWY
(TIME SCHEDULE)

 

14 czerwca (piątek)
14- th June (Friday)

 

8:00 – 10:00 śniadanie (breakfast)

9:30 odprawa techniczna (team menagers meeting) Kraków – Hotel “Fero Express”

– dojazd na start do Myślenic ok. 40 km (transfer to start ca 40 km = 1h00min)

11:45 – 12:35   podpisywanie listy startowej (signing of the starting sheet)

12:45       0 km         MYŚLENICE RYNEK – start do I etapu (start to the 1-st stage)

13:05      13 km        Dobczyce

13:25      26 km        Wiśniowa

13:33      32 km        Wierzbanowa – premia górska (mountain premie) im. Bolesława Urbańskiego

13:46      41 km        Kasina Wielka

14:05      53 km        Dobra

14:10      57 km         Podłopień

14:25      66 km        Kostrza –  premia górska (mountain premie)

14:31      71 km         Mstów

14:50      83 km        Gruszów

14:53      85 km        Mierzeń

15:05      93 km       Dobczyce

15:15    101 km       Raciborsko

15:25    109 km       Wieliczka

15:33    115 km       Ochojno – premia górska (mountain premie)

15:48    125 km      Świątniki Górne – premia górska (mountain premie)

16:00    133 km      WIELICZKA ul. KOPERNIKA – meta I etapu (finish of the 1-st stage) + premia górska (mountain premie)

– dojazd do hotelu w Krakowie ok. 30 km (transfer to hotel to Cracow ca 30 km)

19:00 – 21.00           kolacja (dinner)

Jury, Press, Biuro: Myślenice – Urząd Miejski – Rynek

Jury, Press, Biuro: Wieliczka – Miejski Ośrodek Kultury – Rynek

 

15 czerwca (sobota)
15- th June (Saturday)

 

8:00 – 10:00     śniadanie (breakfast)

– dojazd na start do Niepołomic  ok. 30 km (transfer to start ca 30 km = 30 min)

11:30 – 12:20      podpisywanie listy startowej (signing of the starting sheet)

12: 30         0 km       NIEPOŁOMICE ZAMEK – start  do II etapu (start to the 2-nd stage)

13:03       22 km       Gdów –  premia lotna (sprint premie)

12:30       40 km       Raciechowice

13:45       50 km      Szczyrzyc

13:50       53  km     Jodłownik – premia lotna (sprint premie)

14:07       65 km        Tymbark

14:20       72 km      Słopnice – premia górska (mountain premie)

14:25       75 km       Stara Wieś

14:32       81 km       Przełęcz Ostra –  premia górska (mountain premie)

14:45      90 km         Kamienica

14:55      96 km         Zabrzeż

15:03     102 km       Tylmanowa

15:15     109 km       Ochotnica Dolna –  premia lotna (sprint premie)

15:32      121 km       Przełęcz Knurowska -premia górska (mountain premie)

15:50       129 km       Dębno

16:00      143 km      NOWY TARG RYNEK – meta II etapu (finish of the 2-nd stage)

– dojazd do hoteli ok. 10 – 40 km (transfer to hotels ca 10 – 40 km)

19:00 – 21.00              kolacja (dinner)

Jury, Press, Biuro: Niepołomice– Urząd Miasta

Jury, Press, Biuro: Nowy Targ – Ratusz – Rynek

 

16 czerwca (niedziela)
16-th June (Sunday)

 

7.00 – 9.00            śniadanie (breakfast)

9:00 – 9:50             podpisywanie listy startowej (signing of the starting sheet)

10:00          0 km          CHOCHOŁOWSKIE TERMY – start  do III etapu (start to the 3-rd stage)

10:15        10 km         Czarny Dunajec – premia lotna (sprint premie)

10:36        24 km         Maruszyna

10:42        28 km        Szaflary – premia lotna (sprint premie)

10:53        35 km        Gronków

11:02         41 km        Trybsz

11:15        50 km        Łapsze Niżne – premia lotna (sprint premie)

11:25         57 km       Niedzica

11:30         60 km       Polana Macajerz – premia górska (mountain premie)

11:35         63 km       Grywałd

11:50         74 km       Krościenko n/Dunajcem – premia lotna (sprint premie)

12:08         85 km        Tylmanowa

12:20          93 km        Łącko

12:30        100 km       Olszana

12:50        113 km       Stary Sącz – premia lotna (sprint premie)

13:15       128 km       Gabon – premia górska (mountain premie)

14:00       153 km       PRZECHYBA – meta III etapu (finish of the 3-rd stage) + premia górska (mountain premie)

od 14:30             obiad po III etapie (lunch after the 3-rd stage): Stary Sącz Zajazd „U Misia”, ul. Dszyńskiego

15.15          –     CEREMONY – Rynek w Starym Sączu  (Market Squere in Stary Sacz)

 

START – Jury, Press, Office – Chochołowskie Termy

FINISH – Jury, Press, Office – Stary Sącz, Centrum Informacji Rynek

SHOWER – Stary Sącz, Szkoła Nr 2, ul. Daszyńskiego 2

Wypłata nagród (distribution of the prizes) from 16:00: Stary Sącz, Centrum Informacji Rynek

Scroll to Top