Program

58. TOUR OF MALOPOLSKA
(short program)

Presentation of the teams – Criterium
(arrival airports – Cracow or Katowice – 80 km)

 

4.06.2020
13.00 – 14.30 – arrival to Cracow to Hotel Fero Express
14.00 – 15.00 – distribution of the number panels
14.00 – 15.00 – lunch
17.00 – presentation of the teams at Market Squere in Cracow
18.00 – start Criterium “37.Gold Ring of Cracow” at Market Squere (dist. 27 x 700 m)
18.30 – elimination race “37.Gold Ring of Cracow” for the 12 best riders
20.00- 21.00 – dinner in hotel Fero Express

58.Tour of Malopolska

5.06.2020
8.00 – 10.00 – breakfast
14.00 – 15.00 – lunch in Wieliczka
14.45 – Wieliczka Solne Miasto – team managers meeting
16.45 – start to 1-th stage Wieliczka – Myślenice (116 km)
21.00 – 22.30 – dinner in hotels in Niepołomice

6.06.2020
8.00- 10.00 – breakfast
13.45 – start to 2-nd stage Niepołomice – Nowy Targ (128 km)
19.00 – 20.00 – dinner in hotels in Nowy Targ

7.06.2020
7.00- 8.00 – breakfast
10.00 – start to 3-rd stage Chochołowskie Termy – Stary Sącz Przehyba 1175 m (158 km)
15.00 – 16.00 – dinner in Stary Sącz

(Departure airports from Stary Sącz – Cracow 120 km, Katowice 190 km)


58. TOUR OF MALOPOLSKA
(TIME SCHEDULE)

58. MALOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI
(PROGRAM MINUTOWY)

4 czerwca (czwartek)
4-th June (Thursday)

13:00 – 14:30 przejazd do Krakowa do Hotelu „Fero Express”*** w Krakowie (ul. Bolesława Śmiałego 60)
(arrival to Cracow to Hotel “Fero Express”***, street: Bolesława Śmiałego 60)
14:00 – 15:00 wydawanie numerów startowych (distribution of the number panels)
14:00 – 15:00 lunch
przejazd na start ok.10 km (transfer to start ca 10 km = 1h)
17:00 Prezentacja ekip (presentation of the teams)
Kraków – Rynek Główny (Cracow Market Squere)
18:00 start Kryterium o Złoty Pierścień Krakowa (27 okrążeń x 700 m)
(start Criterium 27 laps x 700 m)
18:30 wyścig australijski dla 12 najlepszych w kryterium (elimination race for the best 12 riders)
18:50 zakończenie Kryterium (ceremony)
20:00 – 21:00 kolacja (dinner)
Kraków – Hotel “Fero Express”*** (ul. Bolesława Śmiałego 60, tel. +48 12 390 09 00)

 

5 czerwca (piątek)
5- th June (Friday)

8:00 – 10:00 śniadanie (breakfast)
– dojazd na start do Wieliczki ok. 20 km (transfer to Wieliczka ca 20 km = 45 min)
14:00– 15.00 lunch w Wieliczce – Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne Solne Miasto, ul. Kościuszki 15
(lunch in Wieliczka – Centrum Edukacyjno – Rekreacyjne Solne Miasto, Str. Kościuszki 15)
14:45 odprawa techniczna (team menagers meeting) – Wieliczka – Centrum Edukacyjno
– Rekreacyjne Solne Miasto – ul. Kościuszki 15
16:00 – 16:35 podpisywanie listy startowej ekipami (signing of the starting sheet by teams)
16:45 0 km WIELICZKA SOLNE MIASTO – start honorowy do I etapu (oficial start to the 1-st stage)
17:00 0 km Rożnowa – start ostry do I etapu (real start to the 1-st stage)
17:05 3 km Chorągwica
17:08 5 km Dobranowice
17:20 13 km Kunice
17:30 19 km Dobczyce – premia lotna (sprint premie)
17:36 24 km Stadniki
17:45 30 km Podolany
17:50 34 km Zagórzany
18:02 41 km Mierzeń
18:06 44 km Komorniki
18:20 54 km Szczyrzyc
18:25 57 km Jodłownik – premia lotna (sprint premie)
18:30 60 km Wilkowisko
18:36 64 km Podłopień
18:42 68 km Dobra – premia lotna (sprint premie)
18:55 77 km Skrzydlna – premia lotna (sprint premie)
19:05 83 km Wierzbanowa
19:10 87 km Kobielnik – premia górska (mountain premie)
19:15 90 km Lipnik – premia górska (mountain premie)
19:17 91 km Zasań
19:30 100 km Łęki
19:35 103 km Dziuraki – premia górska (mountain premie)
19:40 107 km Droginia
19:45 114 km Myślenice Zarabie
19:50 116 km MYŚLENICE GÓRA CHEŁM – meta I etapu, premia górska (finish of the 1-st stage, mountain premie))
– dojazd do hotelu „NOVUM” *** w Niepołomicach (ul. Grunwaldzka 15H) ok. 40 km
(transfer to hotel Novum to Niepolomice Grunwaldzka Str 15H – ca 40 km)
21:00 – 22:30 kolacja (dinner)

Jury, Press, Biuro: Wieliczka Solne Miasto
Jury, Press, Biuro: Myślenice – Małopolska Szkoła Gościnności
Doping Controle:

 

6 czerwca (sobota)
6- th June (Friday)

8:00 – 10:00 śniadanie (breakfast)
13:00 – 13:35 podpisywanie listy startowej ekipami (signing of the starting sheet by teams)
13: 45 0 km NIEPOŁOMICE ZAMEK – start do II etapu (start to the 2-nd stage)
14:03 11 km Brzezie
14:18 22 km Gdów – premia lotna (sprint premie)
14:30 30 km Kawec
14:37 35 km Grabie
14:45 39 km Tarnawa
14:52 48 km Nowe Rybie
15:05 54 km Sowliny
15:10 56 km Limanowa – premia lotna (sprint premie)
15:30 70 km Ostra – premia górska (mountain premie)
15:42 76 km Kamienica
15:51 82 km Zabrzeż
16:10 95 km Ochotnica Dolna – premia lotna (sprint premie)
16:15 107 km Przełęcz Knurowska -premia górska (mountain premie)
16:22 115 km Dębno
16:50 123 km Waksmund
17:00 128 km NOWY TARG RYNEK – meta II etapu (finish of the 2-nd stage)
– dojazd do hoteli ok. 10 – 40 km (transfer to hotels ca 10 – 40 km)
19:00 – 20:00 kolacja (dinner)

Jury, Press, Biuro: Niepołomice – Zamek
Jury, Press, Biuro: Nowy Targ – Ratusz
Doping Controle:

 

7 czerwca (niedziela)
7-th June (Sunday)

7:00 – 8.00 śniadanie (breakfast)
– dojazd na start do Chochołowskich Term 5- 40 km (transfer to start 5 – 40 km)
9:30 – 9:50 podpisywanie listy startowej ekipami (signing of the starting sheet by teams)
10:00 0 km CHOCHOŁOWSKIE TERMY – start do III etapu (start to the 3-rd stage)
10:15 10 km Czarny Dunajec – premia lotna (sprint premie)
10:30 20 km Ludźmierz
10:37 25 km Szaflary Maruszyna – premia lotna (sprint premie)
10:42 28 km Szaflary – przejazd kolejowy strzeżony
10:50 33 km Bór
10:53 35 km Gronków
11:07 45 km Nowa Biała
11:17 51 km Frydman
11:20 55 km Dębno
11:26 67 km Przełęcz Knurowska – premia górska (mountain premie)
11:42 78 km Ochotnica Dolna
11:46 86 km Tylmanowa
12:14 92 km Zabrzeż
12:25 97 km Łącko
12:36 104 km Olszana
12:40 109 km Świdnik
12:55 117 km Naszacowice
13:02 122 km Stadła
13:07 132 km Stary Sącz Rynek – premia lotna (sprint premie)
13:22 142 km Moszczenica
13:30 149 km Gaboń
14:00 158 km STARY SĄCZ PRZEHYBA – meta III etapu, premia górska (finish of the 3-rd stage, mountain premie)
15.00 – Stary Sącz Rynek – ceremonia dekoracji zwycięzców etapu i wyścigu (winners” ceremony)
od 15:00 – obiad (lunch): Stary Sącz – Restauracja „Miś”
od 15.30 wyplata nagród finansowych (distribution of the prizes) – Restauracja „Miś”

Jury, Press, Biuro: Chochołowskie Termy
Jury, Press, Biuro: Stary Sącz – Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania, ul. Papieska 10
Kąpiel (bath): Stary Sącz – Szkoła Nr 2 ul. Daszyńskiego 21
Doping Controle: Stary Sącz

Scroll to Top