25. Tour of Malopolska – 1985

6-10 / czerwca = 622 km

1. Etap (6/06) WIELICZKA – WIELICZKA 107 km

1  GOETZE          Martin  NRD 3:00.41
 2  FUHRMANN        Thilo  NRD       2
 3  WIATR           Krzysztof  Start Piotrków Trybunalski      11
 4  KAJZER          Dariusz  Romet Bydgoszcz      34
 5  CHĄDZYŃSKI      Jerzy  Agromel Toruń      57
 6  JAGIEŁA         Jerzy  Gwardia Łódź                       1.08

2. Etap (7/06) MYŚLENICE – KRYNICA 151 km

1  KAJZER          Dariusz  Romet Bydgoszcz 4:02.22
 2  SKOCZEŃ         Bogusław  LZS Białystok     ~-~
 3  DOMIN           Janusz  Legia Warszawa     ~-~
 4  MUZYKA          Jan  Tęcza Plon Rzeszów      10
 5  SYPYTKOWSKI     Andrzej  Gwardia Katowice     ~-~
 6  OLEKSIEWICZ     Andrzej  Dolmel Wrocław     ~-~

3. Etap (8/06) KRYNICA – GORLICE 140 km

1  DUTKOWSKI       Wiesław  Dolmel Wrocław 3:07.57
 2  SYPYTKOWSKI     Andrzej  Gwardia Katowice                     28
 3  DOMIN           Janusz  Legia Warszawa      30
 4  ALBIN           Zbigniew  Start Piotrków Trybunalski      33
 5  ZAGAJEWSKI      Adam  Chrobry Głogów     ~-~
 6  RUDYK           Zbigniew  Moto – Jelcz Oława     ~-~

4. Etap (9/06) KRYNICA – TYLICZ 2 km na czas

1  WIATR           Krzysztof  Start Piotrków Trybunalski 5.00
 2  KAJZER          Dariusz  Romet Bydgoszcz    4
 3  ALBIN           Zbigniew  Start Piotrków Trybunalski   10
 4  GOETZE          Martin  NRD   11
 5  PAJOR           Andrzej  Dolmel Wrocław   12
 6  GOŁDYN          Marian  Gwardia Katowice                  15

5. Etap (9/06) NOWY SĄCZ – Kryterium 55 km

1  ZAGAJEWSKI      Adam  Chrobry Głogów            1:26.39
 2  PAJOR           Andrzej  Dolmel Wrocław      12
 3  JAGIEŁA         Jerzy  Gwardia Łódź                         19
 4  GOETZE          Martin  NRD      51
 5  ALBIN           Zbigniew  Start Piotrków Trybunalski      53
 6  DOMIN           Janusz  Legia Warszawa    1.01

Kryterium na punkty

1  ZAGAJEWSKI      Adam                   Chrobry Głogów              34 pkt.
 2  PAJOR           Andrzej  Dolmel Wrocław   22
 3  GOETZE          Martin  NRD   18

6. Etap (10/06) Krynica – Szczawnica 167

1  ALBIN           Zbigniew  Start Piotrków Trybunalski 4:19.18
 2  GOETZE          Martin  NRD    1.36
 3  WIATR           Krzysztof  Start Piotrków Trybunalski    1.43
 4  FUHRMANN        Thilo  NRD    1.46
 5  SYPYTKOWSKI     Andrzej  Gwardia Katowice                    ~-~
 6  KAJZER          Dariusz  Romet Bydgoszcz     ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 622 km

 1  ALBIN           Zbigniew  Start Piotrków Trybunalski 16:08.57
 2  SYPYTKOWSKI     Andrzej  Gwardia Katowice                       5
 3  KAJZER          Dariusz  Romet Bydgoszcz       42
 4  GOETZE          Martin  NRD     1.27
 5  CHĄDZYŃSKI      Jerzy  Agromel Toruń     1.29
 6  JAGIEŁA         Jerzy  Gwardia Łódź                        2.22
 7  WIATR           Krzysztof  Start Piotrków Trybunalski      ~-~
 8  DOMIN           Janusz  Legia Warszawa     2.48
 9  ZAGAJEWSKI      Adam                   Chrobry Głogów                3.47
 10  SKOCZEŃ         Bogusław  LZS Białystok     5.13

86 wystartowało /48 ukończyło.38 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. WIATR Krzysztof Start Piotrków 34 pkt        
  2. KAJZER Dariusz Romet Bydgoszcz  24            
  3. FUHRMANN Thilo NRD              23            
  4. ALBIN Zbigniew  Start Piotrków   20
  5. SYPYTKOWSKI Andrzej Gwardia Katowice 11
  6. ETGENS Janusz Cracovia         11

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Gwardia I Katowice 48:50.25
  2. NRD 49:03.07
  3. Legia I Warszawa  49:04.20
Scroll to Top