31. Tour of Malopolska – 1991

25 – 28 / lipca = 530 km

1. Etap (25/07) MYŚLENICE – CHEŁM 2 km na czas pod górę

1  ROMANIK          Radosław  Górnik Sonia Wałbrzych 4.45
 2  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce    8
 3  BROŻYNA          Tomasz  Korona Kielce   10
 4  CHMIELEWSKI      Piotr  ELPIS Lublin   14
 5  KAŹMIERCZAK      Zbigniew  Górnik Sonia Wałbrzych  ~-~
 6  FREJOWSKI        Sławomir  Policyjny KS Katowice   15

2.ETAP (25/07) MYŚLENICE – WADOWICE  122 km

1  BODYK            Jacek  VC Aulnat Sayat 2:58.13
 2  BIGOS            Dariusz  Orzeł Łódź      50
 3  MICKIEWICZ       Jacek  Ogniwo Dzierżoniów      53
 4  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra     ~-~
 5  ZAJDEL           Krystian  GKS Krupiński Suszec     ~-~
 6  FUHRMANN         Thilo  NRD     ~-~

3.ETAP (26/07) MYŚLENICE – NOWY SĄCZ  148 km

1  BILEWSKI         Mariusz  Korona Kielce 3:31.13
 2  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra       1
 3  MICKIEWICZ       Jacek  Ogniwo Dzierżoniów      10
 4  KOSMALA          Piotr  Neptun Pruszcz Gdański     ~-~
 5  BODYK            Jacek  VC Aulnat Sayat     ~-~
 6  IGRAS            Krzysztof  Moto – Jelcz Oława     ~-~

4.ETAP (27/07) KRYNICA – KRYNICA  120 km

1  BODYK            Jacek  VC Aulnat Sayat 3:06.02
 2  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce      14
 3  ROMANIK          Radosław  Górnik Sonia Wałbrzych      18
 4  DŁUGOSZ          Robert  Korona Kielce    1.29
 5  BROŻYNA          Tomasz  Korona Kielce    2.10
 6  KŁOCZKO          Tomasz  WLKS Olsztyn    2.27

5.ETAP (28/07) KRYNICA – TARNÓW  138 km

1  MICKIEWICZ       Jacek  Ogniwo Dzierżoniów 3:47.58
 2  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra ~-~
 3  FUHRMANN         Thilo  Niemcy / DHFK Lipsk ~-~
 4  BILEWSKI         Mariusz  Korona Kielce ~-~
 5  BROŻYNA          Tomasz  Korona Kielce ~-~
 6  DŁUGOSZ          Robert  Korona Kielce ~-~

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 530 km

 1  BODYK            Jacek  VC Aulnat Sayat 13:27.21
 2  PIĄTEK           Zbigniew  Korona Kielce     1.23
 3  ROMANIK          Radosław  Górnik Sonia Wałbrzych     1.53
 4  BROŻYNA          Tomasz  Korona Kielce     4.13
 5  SPRUCH           Zbigniew  Trasa Zielona Góra     4.27
 6  CHMIELEWSKI      Piotr  ELPIS Lublin     4.29
 7  KŁOCZKO          Tomasz  WLKS Olsztyn     4.41
 8  BIGOS            Dariusz  Orzeł Łódź     5.15
 9  MICKIEWICZ       Jacek  Ogniwo Dzierżoniów     7.17
 10  KRĘŻEL           Grzegorz  Dolmel Wrocław     8.24

110 wystartowało  61 ukończyło.49 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. CHMIELEWSKI Piotr 43 pkt
  2. PIĄTEK Zbigniew 31                  
  3. BODYK Jacek 20
  4. MICKIEWICZ Jacek 10

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

  1. SPRUCH     Zbigniew  16
  2. BODYK      Jacek     11
  3. ROMANIK    Radosław  10

KLASYFIKACJA WSZECHSTRONNYCH

  1. PIĄTEK Zbigniew 48          
  2. BODYK Jacek 46         
  3. CHMIELEWSKI Piotr     46

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. Korona Kielce
  2. 2. Dolmel Wrocław
  3. GKS Krupiński Suszec
Scroll to Top