38. Tour of Malopolska – 2000

10-13 / sierpnia

1.ETAP (10/08) MAKÓW PODHALAŃSKI – JORDANÓW  195 km

1  NIEDŹWIECKI      Paweł  Mróz Supradyn Witaminy 4:56.45
 2  MIKOŁAJCZYK      Przemysław  Atlas – Lukullus – Ambra       3
 3  PIĄTEK           Zbigniew  MAT Ceresit CCC     ~-~
 4  ROSOLIŃSKI       Grzegorz  Servisco      13
 5  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax    1.00
 6  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax    1.02
 7  BŁAŻEJ           Marek  Legia Bazyliszek    1.34
 8  HERMAN           Piotr  Czechy / PSK Unit Expert    1.44
 9  ZASADA           Krzysztof  Legia Bazyliszek    1.45
 10  ZAKIROW          Faat  Rosja / Łada     ~-~

2.ETAP (11/08) MYŚLENICE – MYŚLENICE  127 km

1  NIEDŹWIECKI      Paweł  Mróz Supradyn Witaminy 3:16.39
 2  ZAMANA           Cezary  MAT Ceresit CCC ~-~
 3  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax ~-~
 4  KAMIŃSKI         Marek  Servisco ~-~
 5  HERMAN           Piotr  Czechy / PSK Unit Expert ~-~
 6  DITE             Radek  Czechy / PSK Unit Expert ~-~
 7  WADECKI          Piotr  Mróz Supradyn Witaminy ~-~
 8  ADAMCZYK         Artur  Servisco ~-~
 9  BOUGROW          Aleksiej  Mołdawia / Łada ~-~
 10  EFIMKIN          Aleksander  Rosja / Łada ~-~

3.ETAP (12/08) RABKA ZDRÓJ – KRYNICA  146 km

1  DITE             Radek  Czechy / PSK Unit Expert 3:42.35
 2  WADECKI          Piotr  Mróz Supradyn Witaminy     ~-~
 3  ROSOLIŃSKI       Grzegorz  Servisco     ~-~
 4  ZAMANA           Cezary  MAT Ceresit CCC     ~-~
 5  PIĄTEK           Zbigniew  MAT Ceresit CCC     ~-~
 6  NIEDŹWIECKI      Paweł  Mróz Supradyn Witaminy     ~-~
 7  KEJVAL           Lubomir  Czechy / PSK Unit Expert       7
 8  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax     ~-~
 9  RYSZEWSKI        Jarosław  Atlas – Lukullus – Ambra     ~-~
 10  ZASADA           Krzysztof  Legia Bazyliszek     ~-~

4.ETAP (13/08) GRYBÓW – NOWY SĄCZ  33 km  ind. na czas

1  ROSOLIŃSKI       Grzegorz  Servisco 41.30
 2  OZOLS            Dainis  Łotwa / MAT Ceresit CCC     9
 3  ZAKIROW          Faat  Rosja / Łada    11
 4  NIEDŹWIECKI      Paweł  Mróz Supradyn Witaminy    32
 5  PAWLAK           Wojciech  Atlas – Lukullus – Ambra    34
 6  PRZYDZIAŁ        Piotr  MAT Ceresit CCC    42
 7  BŁAŻEJ           Marek  Legia Bazyliszek   ~-~
 8  PIĄTEK           Zbigniew  MAT Ceresit CCC    43
 9  LUPEIKIS         Remigius  Litwa / Mróz Supradyn Witam.    56
 10  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax  1.03

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA  : 501 Km  39.450 km /h

 1  ROSOLIŃSKI       Grzegorz  Servisco 12:37.32
 2  NIEDŹWIECKI      Paweł  Mróz Supradyn Witaminy        1
 3  PIĄTEK           Zbigniew  MAT Ceresit CCC       39
 4  MIKOŁAJCZYK      Przemysław  Atlas – Lukullus – Ambra       59
 5  ZAKIROW          Faat  Rosja / Łada     1.58
 6  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax     2.03
 7  OZOLS            Dainis  Łotwa / MAT Ceresit CCC     2.48
 8  PRZYDZIAŁ        Piotr  MAT Ceresit CCC     3.06
 9  SAWIELIEW        Siergiej  Ukraina / Mikomax     3.07
 10  HERMAN           Piotr  Czechy / PSK Unit Expert     3.16

77 wystartowało /52 ukończyło.25 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA 

  1. KŁOCZKO Tomasz MAT Ceresit CCC  14 pkt       
  2. NIEDŹWIECKI Paweł Mróz Supradyn     8           
  3. ROSOLIŃSKI Grzegorz Servisco          6          

KLASYFIKACJA PUNKTOWA

  1. NIEDŹWIEDZKI  Paweł     Mróz Supradyn    32 pkt
  2. ROSOLIŃSKI    Grzegorz  Servisco         25
  3. WADECKI       Piotr     Mróz Supradyn    23

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. MAT Ceresit CCC 38:00.20 
  2. Mróz Supradyn Witaminy 1.36
  3. Czechy / PSK Unit Expert    4.27

KLASYFIKACJA U-23

  1. SKIBA         Sebastian Azalia Brzóza Królewska 12:41.04   
Scroll to Top