39. Tour of Malopolska – 2001

9-12 / sierpnia = 485 km

1.ETAP (9/08) MYŚLENICE – MYŚLENICE  148 km

1  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz Supradyn Witaminy 3:49.44
 2  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax       1
 3  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz Supradyn Witaminy    1.42
 4  CIESIELSKI       Krzysztof  Servisco    3.54
 5  PRZYDZIAŁ        Piotr  CCC Mat    3.55
 6  VILCINSKAS       Raimondas  Litwa / Mróz Supradyn    7.03

2.ETAP (10/08) ZAWOJA – ZAWOJA  167 km

1  PRZYDZIAŁ        Piotr  CCC Mat 4:31.07
 2  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz Supradyn Witaminy     ~-~
 3  ROMANIK          Radosław  CCC Mat     ~-~
 4  BONCZUKOW        Igor  Mołdawia / Atlas – Lukullus    1:51
 5  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz Supradyn Witaminy     ~-~
 6  CIESIELSKI       Krzysztof  Servisco     ~-~

3.ETAP (11/08) JORDANÓW – JORDANÓW  140 km

1  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz Supradyn Witaminy 3:36.50
 2  LEŚNIAK          Tomasz  Jelcz Laskowice ~-~
 3  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz Supradyn Witaminy ~-~
 4  ROMANIK          Radosław  CCC Mat ~-~
 5  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax ~-~
 6  KIENDYŚ          Tomasz  Mikomax ~-~

4.ETAP (12/08) MSZANA DOLNA – LUBOMIERZ – MSZANA DOLNA  30 km  ind. na czas

1  PRZYDZIAŁ        Piotr  CCC Mat 39.22
 2  BONCZUKOW        Igor  Mołdawia / Atlas – Lukullus    14
 3  WACKER           Eugen  Kirgistan / Mróz Supradyn    27
 4  KLYMENKO         Oleksandr  Ukraina / Mikomax   ~-~
 5  ROMANIK          Radosław  CCC Mat    42
 6  BONDARIEW        Bogdan  Ukraina / Mróz Supradyn    49
10 PIĄTEK Zbigniew Mróz Supradyn Witaminy  1.26

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA  : 485 Km

 1  PIĄTEK           Zbigniew  Mróz Supradyn Witaminy 12:39.48
 2  NAKAZNYJ         Aleksiej  Ukraina / Mikomax       32
 3  PRZYDZIAŁ        Piotr  CCC Mat       53
 4  STAFIEJ          Kazimierz  Mróz Supradyn Witaminy     1.16
 5  CIESIELSKI       Krzysztof  Servisco     3.55
 6  ROMANIK          Radosław  CCC Mat     4.51
 7  BONCZUKOW        Igor  Mołdawia / Atlas – Lukullus     6.48
 8  RĘBIEWSKI        Jarosław  CCC Mat     7.57
 9  VILCINSKAS       Raimondas  Litwa / Mróz Supradyn     8.14
 10  LEŚNIAK          Tomasz  Jelcz Laskowice     8.16

77 wystartowało /48 ukończyło.29 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

  1. ROMANIK Radosław CCC Mat               12 pkt
  2. KAŹMIERCZAK Rafał Winuel Ślęża Sobótka  8
  3. PAWLAK Wojciech Atlas-Lukullus-Ambra   7

KLASYFIKACJA PUNKTOWA

  1. PIĄTEK Zbigniew Mróz Supradyn Witaminy ? pkt
  2. PRZYDZIAŁ Piotr CCC Mat
  3. STAFIEJ Kazimierz Mróz Supradyn Witaminy

KLASYFIKACJA U-23

  1. LEŚNIAK Tomasz Jelcz Laskowice
  2. ZARĘBSKI Jarosław Jelcz Laskowice
  3. BONDARIEV   Bogdan    Mróz Supradyn Witaminy

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. MRÓZ SUPRADYN WITAMINY 38:09.32
  2. CCC Mat 3.33
  3. Mikomax 56
Scroll to Top