56. Tour of Malopolska – 2018

8 – 10 / czerwca = 388 km

1. Etap (8/06) TRZEBINIA – ALWERNIA 130 km 43.042 km /h LIDER PATERSKI

1 PATERSKI Maciej Wibatech Merx 7R 3:01.13
2 CIEŚLIK Paweł CCC Sprandi Polkowice ~-~
3 ZIELIŃSKI Kamil Team Hurom ~-~
4 STACHOWIAK Adam Voster Uniweels Team ~-~
5 MCCORMIX Hayden Anglia/One Pro Cycling ~-~
6 PODLASKI Michał Voster Uniweels Team ~-~
7 ANTUNES Amaro Portugalia/CCC Sprandi Polkowice ~-~
8 OWSIAN Łukasz CCC Sprandi Polkowice ~-~
9 STOSZ Patryk CCC Sprandi Polkowice ~-~
10 WILSLY Jones Gregaard Dania/Riwal Platform Cycling T ~-~

 

2. Etap (9/06) SZAFLARY – NOWY TARG  101 km  38.089 km /h  LIDER  HONKISZ

1 BUTS VItally Team Hurom 2:39.06
2 AAEN Jonas Dania/Riwal Ceramicspeed C.T. ~-~
3 HONKISZ Adrian Wibatech Merx 7R ~-~
4 MCCORMIX Hayden Anglia/One Pro Cycling 49
5 PATERSKI Maciej Wibatech Merx 7R ~-~
6 WARCHOŁ Bartosz Wibatech Merx 7R ~-~
7 WILSLY Jones Gregaard Dania/Riwal Platform Cycling T ~-~
8 RUTKIEWICZ Marek Wibatech Merx 7R ~-~
9 ANTUNES Amaro Portugalia/CCC Sprandi Polkowice ~-~
10 CIEŚLIK Paweł CCC Sprandi Polkowice ~-~

3. Etap (10/06) CHOCHOŁOWSKIE TERMY – STARY SĄCZ PRZECHYBA  157 km   38.803 km /h

1 ANTUNES Amaro Portugalia/CCC Sprandi Polkowice 4:02.46
2 CIEŚLIK Paweł CCC Sprandi Polkowice 36
3 BUDIAK Anatolii Ukraina/Lviv Cycling Team 41
4 WILSLY Jones Gregaard Dania/Riwal Platform Cycling T 1,09
5 DOMAGALSKI Karol One Pro Cycling 1,19
6 WARCHOŁ Bartosz Wibatech Merx 7R 1,35
7 ORAM James Nowa Zelandia /One Pro Cycling 1,35
8 BRZÓZKA Adrian MTB Team JBG-2 Cryospace 1,57
9 WALSLEBEN Philipp Niemcy/PS Team Thuringen 1,57
10 PĘKALA Piotr KS Pogoń Mostostal Puławy 1,57

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 388 km  39.87 km /h

1  ANTUNES Amaro Portugalia/CCC Sprandi Polkowice 9:43.44
2 CIEŚLIK Paweł CCC Sprandi Polkowice 33
3 BUDIAK Anatolii Ukraina/Lviv Cycling Team 1,14
4 WILSLY Jones Gregaard Dania/Riwal Platform Cycling T 1,19
5 DOMAGALSKI Karol One Pro Cycling 1,29
6 WARCHOŁ Bartosz Wibatech Merx 7R 1,45
7 ORAM James Nowa Zelandia  / One Pro Cycling ~-~
8 KACZMAREK Jakub Team Hurom 2,07
9 RUTKIEWICZ Marek Wibatech Merx 7R 2,25
10 MCCORMIX Hayden Anglia/One Pro Cycling 2,28

126 wystartowało 83 ukończyło 43 wycofanych

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. HONKISZ Adrian Wibatech Merx 7R 9 pkt.
2. BUTS Vitaly Ukraina/Team Hurom 8
3. FIALA Petr Czechy/AC Sparta Praha 6
4. KOLJOIROS Tomas Czechy/AC Sparta Praha 5
5. KOHOUT Michal Czechy/Team Dukla Praha 5

KLASYFIKACJA AKTYWNYCH

1. FIALA Petr Czechy/AC Sparta Praha 11 pkt
2. BUTS Vitaly Ukraina/Team Hurom 8
3. HONKISZ Adrian Wibatech Merx 7R 6 pkt.
4. CIEŚLIK Paweł CCC Sprandi Polkowice 5
5. AAEN Jonas Dania/Riwal Platform Cycl.Team 4 4

KLASYFIKACJA U-23

1. WILSLY Jonas Gregaard Dania/Riwal Platform Cycl.Team 9:45.03
2. PĘKALA Piotr KS Pogon Mostostal Puławy 1,56
3. HOLEC Richard Czechy/Topforex Lapierre 9,32
4. MURIAS Jakub TC Chrobry Scott Głogów 10.36

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. CCC Sprandi Polkowice 29:15.29
2. One Pro Cycling/Anglia 1.25
3. Team Hurom 4:39
4. Wibatech Merx 7R 5,15
5. MTB Team JBG-2 Cryospace 22,13
6. Riwal Platform Cycling Team/Dania 28.32
7. Voster Uniweels Team 29.37

Scroll to Top