57. Tour of Malopolska – 2019

14 – 16 / czerwca = 393 km

1. Etap (14/06) MYŚLENICE – WIELICZKA 120 km 39.528 km/h LIDER BUDIAK

1 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW 3:02:09
2 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM +3
3 DOMAGALSKI Karol HUROM BDC DEVELOPMENT +11
4 DI RENZO Andrea VPM PORTO SANT ELPIDIO +17
5 BUTS Vitaliy UKRAINIAN NATIONAL TEAM +34
6 PIASKOWY Emanuel HUROM BDC DEVELOPMENT +41
7 *JAKOUBEK Tomas CK PRIBRAM FANY GASTRO +1:34
8 CIEŚLIK Paweł WIBATECH MERX WROCŁAW +4:49
9 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM +4:52
10 SARAMOTINS Aleksejs LATVIAN NATIONAL TEAM +5:05

2. Etap (15/06) NIEPOŁOMICE – NOWY TARG  137 km  37.22 km/h

1 HOLOVASH Oleksandr UKRAINIAN NATIONAL TEAM 3:40:51
2 STOSZ Patryk CCC DEVELOPMENT TEAM +9
3 BUTS Vitaliy UKRAINIAN NATIONAL TEAM +9
4 JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM +9
5 *MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW +9
6 PANASSENKO Nikita APPLE TEAM +9
7 *JAKOUBEK Tomas CK PRIBRAM FANY GASTRO +9
8 *SOWIŃSKI Artur VPM PORTO SANT ELPIDIO +9
9 BOUBAL Martin CK PRIBRAM FANY GASTRO +9
10 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW +9

3. Etap (16/06) CHOCHOŁOWSKIE TERMY – PRZEHYBA 136 km   37.708 km /h

1 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 3:36:24
2 *SOWIŃSKI Artur VPM PORTO SANT ELPIDIO +5
3 PLUCIŃSKI Leszek VOSTER ATS TEAM +8
4 DI RENZO Andrea VPM PORTO SANT ELPIDIO +9
5 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW +15
6 *TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM +35
7 BUTS Vitaliy UKRAINIAN NATIONAL TEAM +1:10
8 FRANGIONI Alessandro VPM PORTO SANT ELPIDIO +1:21
9 *PĘKALA Piotr CCC DEVELOPMENT TEAM +1:34
10 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM +1:40

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA : 393km  38.057 km/h

1 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 10:19:15
2 BUDIAK Anatolii WIBATECH MERX WROCŁAW +23
3 DI RENZO Andrea VPM PORTO SANT ELPIDIO +44
4 BUTS Vitaliy UKRAINIAN NATIONAL TEAM +1:58
5 PIASKOWY Emanuel HUROM BDC DEVELOPMENT +2:55
6 *JAKOUBEK Tomas CK PRIBRAM FANY GASTRO +4:01
7 *SOWIŃSKI Artur VPM PORTO SANT ELPIDIO +5:21
8 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM +7:45
9 HOLOVASH Oleksandr UKRAINIAN NATIONAL TEAM +8:42
10 CIEŚLIK Paweł WIBATECH MERX WROCŁAW  +10:14

KLASYFIKACJA GÓRSKA

1. BUDIAK Anatolii         WIBATECH MERX WROCŁAW      11 pkt
2. KACZMAREK Jakub     HUROM BDC DEVELOPMENT       9 pkt
3. STACHOWIAK Adam   VOSTER ATS TEAM                          8 pkt
4. JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM                      5 pkt
5. SOWIŃSKI Artur           VPM PORTO SANT ELPIDIO          4 pkt

KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA U-23

1. JAKOUBEK Tomas              CK PRIBRAM FANY GASTRO                          10:23:16
2. SOWIŃSKI Artur                VPM PORTO SANT ELPIDIO                                  +1:20
3. PĘKALA Piotr                     CCC DEVELOPMENT TEAM                                   +8:10
4. KLABOUCH Petr                TOPFOREX – LAPIERRE                                           +9:23
5. MURIAS Jakub                  TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW                              +9:45

KLASYFIKACJA SPRINTERSKA

1.  STACHOWIAK Adam                       VOSTER ATS TEAM                         10pkt
2. JAKOUBEK Tomas                            CK PRIBRAM FANY GASTRO           9 pkt
3. KACZMAREK Jakub                          HUROM BDC DEVELOPMENT        6 pkt
4. SOWIŃSKI Artur                              VPM PORTO SANT ELPIDIO             5 pkt
5. PIASKOWY Emanuel                       HUROM BDC DEVELOPMENT         4 pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1.  VPM PORTO SANT ELPIDIO       ITA          31:15:05
2. VOSTER ATS TEAM                     POL                  +15
3. UKRAINIAN NATIONAL TEAM  UKR               +4:47
4. WIBATECH MERX WROCŁAW  POL                +6:49
5. HUROM BDC DEVELOPMENT  POL                +8:19

112 wystartowalo, 62 ukończło, 50 wycofanych

Scroll to Top