59. Tour of Malopolska – 2021

03-06 czerwiec 2021 = 409,4 km

Prolog (03.06.2021) Kraków, 1.4km 29.647 km/h LIDER : BUDIAK Anatolii

1BUDIAK AnatoliiUKRAINIAN NATIONAL TEAM00:02:50.394
2STACHOWIAK AdamMAZOWSZE SERCE POLSKI+4
3JONES OllieGLOBAL 6 CYCLING+5
4BROŻYNA PiotrMAZOWSZE SERCE POLSKI+6
5*BLOEM JorenSENSA-KVK CYCLINGTEAM+7
6CIEŚLIK PawełVOSTER ATS TEAM+7
7QUAEDVLIEG LarsGLOBAL CYCLING TEAM+9
8OTRUBA JakubELKOV – KASPER+9
9STOSZ PatrykVOSTER ATS TEAM+9
10*GADEMAN SamSENSA-KVK CYCLINGTEAM+9

1. Etap (04.06.2021) WIELICZKA SOLNE MIASTO – MYŚLENICE GÓRA CHEŁM, 131km 40.085 km/h LIDER : SCHLEGEL Michal

1SCHLEGEL MichalELKOV – KASPER03:16:05
2STACHOWIAK AdamMAZOWSZE SERCE POLSKI+14
3CIEŚLIK PawełVOSTER ATS TEAM+14
4BROŻYNA PiotrMAZOWSZE SERCE POLSKI+16
5QUAEDVLIEG LarsGLOBAL CYCLING TEAM+18
6OTRUBA JakubELKOV – KASPER+18
7SLEEN TorjusUNO-X PRO CYCLING TEAM+18
8*STAUNE-MITTET JohannesJUMBO VISMA DEVELOPMENT+24
9*VAN BELLE LoeJUMBO VISMA DEVELOPMENT+24
10KUKRLE MichaelELKOV – KASPER+24

2. Etap (05.06.2021) NIEPOŁOMICE – NOWY TARG, 145km 42.991 km/h LIDER : STOSZ Patryk

1STOSZ PatrykVOSTER ATS TEAM03:22:22
2*BALLERSTEDT MauriceJUMBO VISMA DEVELOPMENT
3*JENSEN Frederik IrgensBHS – PL BETON BORNHOLM
4*PROĆ BartlomiejKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
5*ANSONS KristersAMPLER DEVELOPMENT TEAM
6JANISZEWSKI SylwesterVOSTER ATS TEAM
7KANKOVSKY AloisELKOV – KASPER
8KONONENKO MykhayloUKRAINIAN NATIONAL TEAM
9*BLOEM JorenSENSA-KVK CYCLINGTEAM
10HOELGAARD DanielUNO-X PRO CYCLING TEAM

3. Etap (06.06.2021) JABŁONKA – STARY SĄCZ PRZEHYBA, 123km 39.749 km/h LIDER : BUDIAK Anatolii

1BUDIAK AnatoliiUKRAINIAN NATIONAL TEAM03:05:40
2CIEŚLIK PawełVOSTER ATS TEAM+27
3SCHLEGEL MichalELKOV – KASPER+27
4*STAUNE-MITTET JohannesJUMBO VISMA DEVELOPMENT+55
5QUAEDVLIEG LarsGLOBAL CYCLING TEAM+1:11
6OTRUBA JakubELKOV – KASPER+1:22
7RAPP JonasHRINKOW ADVARICS CYCLEANG+1:22
8REKITA SzymonVOSTER ATS TEAM+1:22
9STACHOWIAK AdamMAZOWSZE SERCE POLSKI+1:22
10SLEEN TorjusUNO-X PRO CYCLING TEAM+1:30

KLASYFIKACJA GENERALNA KOŃCOWA 409,4 km

1SCHLEGEL MichalELKOV – KASPER09:47:21
2CIEŚLIK PawełVOSTER ATS TEAM+14
3BUDIAK AnatoliiUKRAINIAN NATIONAL TEAM+15
4*STAUNE-MITTET JohannesJUMBO VISMA DEVELOPMENT+1:05
5STACHOWIAK AdamMAZOWSZE SERCE POLSKI+1:16
6QUAEDVLIEG LarsGLOBAL CYCLING TEAM+1:20
7OTRUBA JakubELKOV – KASPER+1:31
8SLEEN TorjusUNO-X PRO CYCLING TEAM+1:37
9RAPP JonasHRINKOW ADVARICS CYCLEANG+1:43
10BROŻYNA PiotrMAZOWSZE SERCE POLSKI+1:44

KLASYFIKACJA MLODZIEŻOWA U-23

1STAUNE-MITTET JohannesJUMBO VISMA DEVELOPMENT09:48:26
2VAN DIJKE TimJUMBO VISMA DEVELOPMENT+2:02
3VAN BELLE LoeJUMBO VISMA DEVELOPMENT+2:17
4CAMRDA KarelTOPFOREX ATT INVESTMENTS PCT+2:48
5GELEIJN OwenJUMBO VISMA DEVELOPMENT+3:23

KLASYFIKACJA SPRINTERSKA

1BALLERSTEDT MauriceJUMBO VISMA DEVELOPMENT11
2TOUDAL Emil11BHS – PL BETON BORNHOLM11
3GELEIJN OwenJUMBO VISMA DEVELOPMENT9
4JONES OllieGLOBAL 6 CYCLING6
5STOSZ PatrykVOSTER ATS TEAM5

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1VOSTER ATS TEAM29:28:39
2MAZOWSZE SERCE POLSKI+6
3JUMBO VISMA DEVELOPMENT+56
4ELKOV – KASPER+1:50
5GLOBAL 6 CYCLING+3:41
Scroll to Top